Yıldız Tilbe, klibinde oynayan Nejat İşler'i ruh olarak kendine benzetti

Yıldız Tilbe, Twitter hesabından "Kış Gülleri" adlı şarkısında Nejat İşler'le oynadığı klibin kamera arkasını yayınlayarak İşler'le ilgili övgü dolu cümleler kullandı.

Yıldız Tilbe, klibinde oynayan Nejat İşler'i ruh olarak kendine benzetti

Sağlık konusunda sıkıntılı günler geçiren Nejat İşler, gördüğü tedavi sonrası sağlığına kavuşmuş ve Kaybedenler Kulübü'nün devam filmiyle sinemaya dönmüştü.

Kameraların önüne dönüşünü Yıldız Tilbe'nin klibinde oynayarak devam ettiren Nejat İşler, Yıldız Tilbe tarafından da bol bol övüldü. İki aykırı sanatçının birbirleriyle kurduğu bu yakınlık da "Hepinizden nefret ediyorum ama tek başıma da canım sıkılıyor" mottosuyla yaşayan Yıldız Tilbe'nin de bazı insanlara yakınlık duyabildiğini görmemizi sağladı.

Tilbe, Twitter hesabından "Kış gülleri çok güzel bir şarkıydı, Nejat İşler klibinde rol alınca şaheser oldu. Klipte bir yakışıklı olsun dedim. O olsun, bu olsun derken hepsi çocuğum yaşındalardı, olmadı. Bana yaş olarak da ruh olarak da tecrübe ve görsel olarak da en yakın Nejat İşler geldi, hoş geldi. Klibim sinema filmi oldu. Klibimiz 1 hafta içinde gözlerinizin önünde olacak" paylaşımını yaptı ve Nejat İşler'in yakışıklılığıyla ilgili bir tweet'i de retweet'ledi.

 

 

Nejat İşler'in uzun süredir ekranlardan ve hatta insanlardan uzak kalmaya çalıştığını göz önüne alınca Yıldız Tilbe'nin klibinde oynayarak ona ne kadar kıymet verdiğini anlayabiliriz. Zaten bundan önce de yalnızca kendisi için özel olan ve içinde kendini bulduğu Kaybedenler Kulübü'nün devam filminde oynamıştı. 

 

 

turcel.orman@milliyet.com.tr 

Bu makaleye ifade bırak