MagazinRSS
12.09.2013 - 13:17 | Son Güncelleme: 12.09.2013-13:22

A.Ş.K Dizisinin 2. Fragmanı İzle Azra Ve Kerem'in Ellerinde Sadece Aşk Var

A.Ş.K ne zaman başlıyor? A.Ş.K 2. fragmanı yayınlandı. A.Ş.K fragman izle. A.Ş.K oyuncu kadrosunda kimler var? A.Ş.K fakir ama gururlu Azra'nın Kerem ile birbirlerine olan aşkı ama bazen sadece aşk yetmiyor. A.Ş.K reyting rekorları kıracağa benziyor.

Sitene Ekle
A.Ş.K Dizisinin 2. Fragmanı İzle Azra Ve Kerem'in Ellerinde Sadece Aşk Var
A.Ş.K ne zaman başlıyor? A.Ş.K  2. fragmanı yayınlandı. A.Ş.K  fragman izle. A.Ş.K  oyuncu kadrosunda kimler var? A.Ş.K  fakir ama gururlu Azra'nın Kerem ile birbirlerine olan aşkı ama bazen sadece aşk yetmiyor. A.Ş.K reyting rekorları kıracağa benziyor.
 
A.Ş.K Dizisinin Konusu
 
Azra ve Kerem'in ellerinde sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Peki, aşk yeter miydi onlara? Çünkü aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.
 
Derken hayatlarına Şebnem girdi. Zengin bir aileye doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey. Aslına bakılırsa mutlu değildi. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem.  Korkuyordu.
 
Azra'ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi... O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem'i kurtarmaya çalışırken Şebnem'i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?
 
A.Ş.K Dizisinde Oyuncular ve Rolleri
 
Azra ; Orta sınıf bir ailenin kızıdır ve küçükyaşta babası hapiste olduğu için sorumluluk almak zorunda kalmıştır. Kendi hayatı yoksulluk içinde olduğu için zengin insanları gördükçe imreniyordu.
 
Kerem ; Yakışıklı ve ailenin tek oğluydu. Azra kadar olamasada hırslıydı. Azra sayesinde yüzme hocalığı yapmaya başlicak.
 
Şebnem ;  Şanslı doğanlardandı Şebnem. Azra'nın tersine, zengin bir ailenin el üstünde tutulan kızıydı. 
 
 
 
 
 
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

Ağaç bedenindeki yosunlar hangi yönü gösterir?
Astroloji
Önümüzdeki aylar için yeni gündemler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.