21.11.2014 - 15:51 | Son Güncelleme: 21.11.2014-15:57 A-A+

ABD'de yayınlanan Homeland'a Türk oyuncu damga vurdu!

Tüm dünyada ilgiyle izlenen ABD dizisi Homeland'a bir Türk oyuncu damga vurdu. Almanya doğumlu Numan Acar dizinin 4. sezonunda Taliban lideri Haissam Hakkani karakterini canlandırıyor.

ABD'de yayınlanan Homeland'a Türk oyuncu damga vurdu!

Almanya doğumlu Numan Acar, "Homeland" dizisinde Pakistan'da faaliyet gösteren Taliban lideri Haissam Hakkani karakterini canlandırıyor.

Amerikan fantastik dizisi "Game of Thrones" dizisinde rol alan Sibel Kekili gibi Almanya doğumlu olan Numan Acar da, dünyada ilgiyle izlenen başka bir Amerikan dizisinde önemli bir karakteri canlandırıyor. Türk kökenli Alman oyuncu Numan Acar 35 yaşında.

Taliban lideri Haissam Hakkani karakteriyle, dizinin başrol oyuncu Claire Danes'e dünyayı dar edecek. Dizinin 4.sezonunda 8 bölümde ekrana gelecek olan Numan Acar Facebook sayfasında çıkardığı işten çok memnun olduğunu belirtiyor. "Homeland" dizisi Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Kapstadt kentinde çekiliyor.

 

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.