23.04.2019 - 13:32 | Son Güncelleme: 23.04.2019-18:31 A-A+

'Acun Ilıcalı oradayken kimse buna cesaret edemez'

TV8'de yayınlanan 'Survivor Panorama' programında Yusuf ile Hikmet arasındaki kavga değerlendirildi. Yorumculardan Hakan Hatipoğlu, ilginç bir detayı gündeme getirdi.

'Acun Ilıcalı oradayken kimse buna cesaret edemez'

'Survivor Panorama' yorumcularından Hakan Hatipoğlu, "Bugüne kadar çıkan bütün büyük kavgalara bakın, genelde Acun abi orada yokken. Otoritenin daha zayıf olduğu anlarda olur. Acun abi oradayken, böyle bir şey yapmaya kimse kolay kolay cesaret edemez. Kenarda bile olsa, oyun alanında otorite biraz daha başka birşey. Belki de kenardaydı ama genelde ikinci, üçüncü sunucular oradayken oluyor. Bir akşam önce ne seyrettik? 'Çok güzelsin, çok şıksın. Oooo Hikmet bey nasıl olmuşsunuz. Ooo Yusuf bey barışalım' filan. Ertesi gün izlediğimiz çok üzücü" ifadelerini kullandı.

Damla Can'ın, "Bence bu sahnede Bora'yı tebrik etmek lazım. Yusuf ile çok iyi anlaşmasa da, Yusuf'u tutuyor. Tutmayabilir, yapmayabilir" şeklindeki sözleri üzerine Hatipoğlu, "Güzel değil, normal bir şey, bunu güzelleştirmeye gerek yok, bu olması"


 

Bilgi YarışmasıHangisi uzakdoğu kökenli bir dövüş sporu değildir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.