Editörün SeçimiRSS
17.02.2014 - 15:14 | Son Güncelleme: 17.02.2014-15:34

Adını Kalbime Yazdım 15. Bölüm izle ( Adını Kalbime Yazdım izle)

Adını Kalbime Yazdım yeni bölümü ile dün akşam Show ekranlarında yayınlandı. Adını Kalbime Yazdım dizisini dün akşam izleyemediyseniz haberimizde bulunan linkten tek parça halinde izleyebilirsiniz. Adını Kalbime Yazdım ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Adını Kalbime Yazdım 15. Bölüm izle ( Adını Kalbime Yazdım izle)
Adını Kalbime Yazdım yeni bölümü ile dün akşam Show ekranlarında yayınlandı. Adını Kalbime  Yazdım dizisini dün akşam izleyemediyseniz haberimizde bulunan linkten tek parça halinde izleyebilirsiniz. Adını Kalbime Yazdım ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de
 
Adını Kalbime Yazdım son bölüm16 Şubat Pazar akşamı kaldığı yerden devam etti. Adını Kalbime Yazdım 15. bölümde Ceylan'ın verdiği krtik karar Kadir'in hayatını tehlikeye attı. Adını Kalbime Yazdım 15. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberisn sonundaki "Adını Kalbime Yazdım" linki ile 15. bölüm özetindedir. Ayrıca Adını Kalbime Yazdım dizisini izleyemediyseniz yahut yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonunda bulunan "Adını Kalbime Yazdım full dizi izle" linki ile Show TV'nin Adını Kalbime Yazdım dizi izleme sayfasına erişebilirsiniz.
 
Adını Kalbime Yazdım 15. Bölüm Özeti: 
Kadir, daha Diyar'ın açtığı yaraları daha saramamışken Adını Kalbime Yazdım 15. bölümde bu kez Ceylan'ın ihaneti ile karşı karşıya kalacağından haberi yoktu. Adını Kalbime Yazdım son bölümünde Ceylan, annesi ile Kadir arasında bir seçim yapmak zorunda kaldı. Peki bu kritik noktada Ceylan'ın seçimi ne oldu? Ceylan'ın yaptığı bu kritik seçim, Kadir'i ölümle burun buruna getirdi. Kadir için kurulan tuzak, tesadüfen de olsa Leyla ve Selin'i de tehlikenin içine attı. Halil ise Adını Kalbime Yazdım son bölümde Nasır'ın arkasından çevirdiği dolapları öğrenince iyice deliye döndü. İki aile arasında kalan Barış, Mahmut'un itiraf mektubunun ortaya çıkmasıyla Adını Kalbime Yazdım son bölümde yeniden tehlikeye girdi. Fidan, Dicle'yi geri almak için harekete geçti ve bu dakikadan sonra Kureyşa'nın da Kadir ile Dicle'yi bir an önce evlendirmekten başka çaresi kalmadı.
 
Emin Ali tarafından zorla kaçırılan Diyar, ölümle burun buruna gelir. Diyar köşe bucak aranırken vicdan azabı çeken Dicle, arkasında her şeyi anlattığı bir mektup bırakarak canına kıymaya kalktı. Hırsına yenik düşen Zilan, Nasır’la buluştu ve barışı bozacak gizli sırrı onunla paylaştı. Zaten yıllardır hapiste Kadir ve Halil’den intikam almak için gün sayan Nasır’ın planları ise devreye girdi. Ceylan ise annesine kavuşmak için, gizlice Hasan’a teslim olmayı kabul etti. Ceylan’ın tehlikeli işlere kalkıştığını fark etmeyen Kadir, kardeşini kaçıranın peşine düştü.

ADINI KALBİME YAZDIM 15. BÖLÜM İZLE
Yorum Yazın
Gönder
En Çok Konuşulan Haberler
"Deliyürek" TV dizisindeki Yusuf Miroğlu rolü ile ünlenen sanatçı hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX