Editörün SeçimiRSS
24.02.2014 - 18:38 | Son Güncelleme: 24.02.2014-18:53

Adını Kalbine Yazdım 16.Bölüm izle (Adını Kalbine Yazdım 17.Bölüm fragmanı)

SHOW TV’nin dikkat çeken dizilerinden Adını Kalbine Yazdım dün akşam yayınlandı. SHOW TV’de izleyicisini ekranlara kilitleyem Adını Kalbine Yazdım 16.Bölümü izlemek ve Adını Kalbine Yazdım 17.bölüm fragmanını izlemek için haberimizdeki linkle tıklayın. Adını Kalbine Yazdım son bölüm ve diğer dizilerin fragmanları Milliyet.com.tr’de. (Adını Kalbine Yazdım Son Bölüm İzle)

Sitene Ekle
Adını Kalbine Yazdım 16.Bölüm izle (Adını Kalbine Yazdım 17.Bölüm fragmanı)

SHOW TV’nin dikkat çeken dizilerinden Adını Kalbine Yazdım  dün akşam yayınlandı.  SHOW TV’de izleyicisini ekranlara kilitleyem Adını Kalbine Yazdım 16.Bölümü izlemek ve Adını Kalbine Yazdım 17.bölüm fragmanını izlemek için haberimizdeki linkle tıklayın. Adını Kalbine Yazdım son bölüm  ve diğer dizilerin fragmanları Milliyet.com.tr’de.  (Adını Kalbine Yazdım Son Bölüm İzle)

 

ADINI KALBİME YAZDIM 16.BÖLÜM İZLE

Show tv ekranlarında yayınlandığı günden bu yana izleyicileri ekran başına kitleyen Adını Kalbime Yazdım dizisinde bu hafta yine ortalık karıştı. Halil ağa ile Nasır ağa arasındaki husume tte doktor Leyla yine zarar görüyor. Kadir Hasan'ın peşinde. Adını Kalbime Yazdım 17.Bölüm Fragmanı ve özeti  Kadir, daha Diyar’ın açtığı yaraları saramadan, bir de Ceylan’ın ihaneti ile karşı karşıya kalacağından henüz habersizdir. Ceylan, annesi ve Kadir arasında bir seçim yapmak zorunda kalmıştır. Bu seçim, Kadir’i ölümle burun buruna getirecektir. Üste lik Kadir için kurulan tuzak, tesadüfler sonucu Leyla ve Selin’i de tehlikeye atacaktır. Halil, Nasır’ın arkasından çevirdiği dolapları öğrenince deliye döner. İki aile arasındaki barış, Mahmut’un itiraf mektubunun ortaya çıkmasıyla tehlikeye girmiştir. Fidan Dicle’yi geri almak için harekete geçer. Kureyşa’nın ise Kadir ile Dicle’yi bir an önce evlendirmekten başka çaresi kalmamıştır. 

ADINI KALBİME YAZDIM 17.BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

ADINI KALBİNE YAZDIM 15.BÖLÜM İZLE

Adını Kalbime Yazdım 15. bölümüyle sevenlerini ekrana kilitledi. Adını Kalbime Yazdım 15. bölümünü izleyemediyseniz haberimizde bulunan linkten tek parça halinde izleyebilirsiniz. Adını Kalbime Yazdım ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de
 
Adını Kalbime Yazdım son bölüm16 Şubat Pazar akşamı kaldığı yerden devam etti. Adını Kalbime Yazdım 15. bölümde Ceylan'ın verdiği krtik karar Kadir'in hayatını tehlikeye attı. Adını Kalbime Yazdım 15. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberisn sonundaki "Adını Kalbime Yazdım" linki ile 15. bölüm özetindedir. Ayrıca Adını Kalbime Yazdım dizisini izleyemediyseniz yahut yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonunda bulunan "Adını Kalbime Yazdım full dizi izle" linki ile Show TV'nin Adını Kalbime Yazdım dizi izleme sayfasına erişebilirsiniz.
 
Adını Kalbime Yazdım 15. Bölüm Özeti:
Kadir, daha Diyar'ın açtığı yaraları daha saramamışken Adını Kalbime Yazdım 15. bölümde bu kez Ceylan'ın ihaneti ile karşı karşıya kalacağından haberi yoktu. Adını Kalbime Yazdım son bölümünde Ceylan, annesi ile Kadir arasında bir seçim yapmak zorunda kaldı. Peki bu kritik noktada Ceylan'ın seçimi ne oldu? Ceylan'ın yaptığı bu kritik seçim, Kadir'i ölümle burun buruna getirdi. Kadir için kurulan tuzak, tesadüfen de olsa Leyla ve Selin'i de tehlikenin içine attı. Halil ise Adını Kalbime Yazdım son bölümde Nasır'ın arkasından çevirdiği dolapları öğrenince iyice deliye döndü. İki aile arasında kalan Barış, Mahmut'un itiraf mektubunun ortaya çıkmasıyla Adını Kalbime Yazdım son bölümde yeniden tehlikeye girdi. Fidan, Dicle'yi geri almak için harekete geçti ve bu dakikadan sonra Kureyşa'nın da Kadir ile Dicle'yi bir an önce evlendirmekten başka çaresi kalmadı.

ADINI KALBİME YAZDIM 15. BÖLÜM İZLE
 
Emin Ali tarafından zorla kaçırılan Diyar, ölümle burun buruna gelir. Diyar köşe bucak aranırken vicdan azabı çeken Dicle, arkasında her şeyi anlattığı bir mektup bırakarak canına kıymaya kalktı. Hırsına yenik düşen Zilan, Nasır’la buluştu ve barışı bozacak gizli sırrı onunla paylaştı. Zaten yıllardır hapiste Kadir ve Halil’den intikam almak için gün sayan Nasır’ın planları ise devreye girdi. Ceylan ise annesine kavuşmak için, gizlice Hasan’a teslim olmayı kabul etti. Ceylan’ın tehlikeli işlere kalkıştığını fark etmeyen Kadir, kardeşini kaçıranın peşine düştü.

 

Yorum Yazın
Gönder
En Çok Konuşulan Haberler
Hangisi Canan Tanın kitaplarından değildir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX