Markanın ikinci kez reklam yüzü olarak seçilen Victoria Secret meleği Adriana Lima, Veet’in yaptığı tüketici araştırmaları sonucunda ortaya çıkan onlarca fikir arasından seçilen reklam filmiyle Türk kadınını güzelliklerini ortaya çıkarmaları için cesaretlendirecek. Adriana, 3 gün boyunca İstanbul’da hem reklam çekimlerini tamamlayacak hem de hayranlarıyla buluşacak.


 
14 yıldır Türk kadınının güzellik rutininin ayrılmaz bir parçası olan Veet’in reklam yüzü Brezilyalı manken Adriana Lima, Şubat ayında yeniden İstanbul’a geliyor. Geçtiğimiz yıl güzellik markası Veet’in lansmanı için İstanbul’a gelen Adriana; bu yıl da markanın reklam yüzü olarak kamera karşısına geçecek.

İstanbul’da 3 gün kalmayı planlayan Adriana Lima reklam çekimlerinin yanı sıra Veet tarafından düzenlenecek etkinliklerle hayranlarıyla da bir araya gelecek. Ayrıca bu yıl Veet markasının sosyal medya hesabı üzerinden düzenlenmekte olan yarışmaya 15 Ocak–10 Şubat tarihleri arasında katılan Veet tüketicilerinden biri, Adriana’yla birlikte yeni Veet reklam filminde oynama şansı yakalayacak. Veet tüketicileri yarışmaya yoğun ilgi gösteriyor.