Adriana Lima'yı Türkiye'ye gelin getirmeye kararlı mıyız?

Adriana Lima üst üste ikinci defa Türk sevgili yapınca garip bir beklenti içerisinde girdik. Sanki sevgili seçerken ırk ya da millet gözetiliyormuş gibi bir kriter var sanıyoruz. Hatta Emir Uyar'la beraber üçüncü kez Adriana Lima'nın Türkiye'ye gelin gelmesini bekliyoruz.

Adriana Lima'yı Türkiye'ye gelin getirmeye kararlı mıyız?

İki sevgili, üç evlilik beklentisi

İki sevgili, üç evlilik beklentisi

Adriana Lima ve Metin Hara'nın 1 buçuk sene süren ilişkisi yakın zamanda sonlanmıştı. İlişkileri boyunca sık sık evlilik ve aileyle tanışma dedikoduları döndü.

Sadece haber olarak değil, ilişkiyi yakından takip eden kişilerde de böyle bir beklenti, hatta temenni vardı. Adriana Lima'yı Türkiye'ye gelin olarak getirme isteğimiz yine uyanmıştı, Metin Hara ilk değildi...

Adriana Lima'nın adının aşk dedikodularına karıştığı ilk isim Acun Ilıcalı'ydı. Acun Ilıcalı ve Adriana Lima'nın aşk yaşadıklarına dair hiçbir zaman kesin kanıt olmadı. Buna rağmen sık sık evlilik yolunda oldukları, aile tanışmaları söylentileri çıkıyordu.

Şimdi de daha kısa bir süredir beraber olmalarına rağmen Emir Uyar'ın Adriana Lima'yı ailesiyle tanıştıracağı, işin ciddi olduğu, evliliğe gittiği konuşuluyor. Aynı terane yani. Acun söylentileri çıktığında yıl 2014'tü Üstünden Metin Hara geçti, bir de Emir Uyar geldi ama Adriana'yı bir türlü gelin getiremedik.

Gurbeti mesken mi tuttun nazlı yarim...

Gurbeti mesken mi tuttun nazlı yarim...

Adriana Lima'yı 5 yıldan uzun süredir 3 farklı kişiyle baş göz etmeye çalışıyoruz. Ülkeye iş ve tatil haricinde bir kez de gelin olarak getirmeye kararlı gibiyiz. O da bayağıdır Türkiye'de takılıyor, Türk sevgili yapıyor falan filan.

Ama dönüp dolaşıp yurt dışına gidiyor. "Gurbeti mesken mi tuttun nazlı Adriana, di gel gayri" diyesimiz geliyor. Öyle belli ki biz seni almadan dönmeyeceğiz. 3 yiğit heba oldu bu yolda. Brezilya'dan topçu almak zor, biliyoruz. E kız almak da mı zor?

Ne yapacağız?

Ne yapacağız?

Adriana'yı gelin alıp ne yapacağımız konusundaysa tam bir fikrimiz olduğunu sanmıyorum. Dünyalar güzeli gelin aldık diye konu komşuya (Yunanistan'a, Bulgaristan'a falan) hava mı atmayı planlıyoruz?

Ya da Adriana Lima'yı kolundan tutup Türkiye'nin çeşitli mahallelerinde manken gibi yürütüp "alem gelin görsün" mi diyeceğiz? Evin girişinde vazo kırdırmayı mı amaçlıyoruz? Nedir bu Adriana'yı Türkiye'ye gelin getirme çabası?

Belki de bu sefer 'kız evi naz evi' değildir. Belki de Adriana Lima ve sevgilileri evlilik düşünmüyorlardır da sadece sevgililiğin tadını çıkarıyorlardır. İki çocuk annesi, evlilik yaşamış bir kadın zaten Adriana Lima. Evlilik meraklısı değil ki...

Bu makaleye ifade bırak