İstanbul

Yerel Haber
22 Eylül 2015 - 13:18

AHMET REYİZ YILMAZ: “MHP, MİLLETE BAHÇELİ’Yİ DAYATAMAZ”

IHA

Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, “MHP, millete Bahçeli’yi dayatamaz. Millet istemiyor. Kimse kusura bakmayacak; Ülkücülük el etek öpmek değildir” dedi.
Seçimlerden çekilen ve MHP’yi destekleyeceğini açıklayan Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye çok sert çıktı.
MYP Lİderi Ahmet Reyiz Yılmaz, Bahçeli’yi eleştirerek, “Bu memleketi bu hale getirmeye kimsenin hakkı yok. Bahçeli’nin şahsi ihtiras ve egolarını tatmin etmenin adı ülkücülük değil dalkavukluktur. Memleket elden gidiyor, ne dediği belli olmayan bir şahsiyet ülke yansında belki bize de bir ekmek çıkar hesabı yapıyor. Milliyetçi taban çeşitli partilere dağıldı ya da oy kullanmıyor neden? Devlet Bahçeli’yi istemedikleri için. Yıllardır Bahçeli ve saz ekibi millete utanmadan ülkücülüğün ancak Bahçeli efendinin elini öpmekle ülkücü olunacağını anlatıyorlar” diye konuştu.
“BU, BAHÇELİ’NİN SON ŞANSI”
Eleştirilerini sürdüren Yılmaz şunları söyledi:
"Elli kere bir adam mağlup olur da bir partiyi işgale devam ederse belli ki orada başka bir maksat var. Niyetleri ülkeye hizmet olmayan bu fesat güruhtan kurtulmadıkça bu millet iflah olamaz. Bir ülke düşünün ki terörle filizlenen bir siyasi uzantı ve onun başındaki lideri sözde ülkücü olan sözde milliyetçi olan bir yapının üzerine çıkmıştır. Bu kadar rezillikten sonra da işgal Türk milleti adına bir parti de bir kişi ile yürümektedir. Ben bu partiyi bizi bölecekler demesinler diye son iki seçime sokmadım. Ama bu Bahçeli’nin son şansı ve bakalım bu millet ona ne diyecek ve o bu millete sonra artık neyi satacak görelim”.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.