Ankara

Yerel Haber
09 Aralık 2015 - 00:53

AİLE BAKANLIĞI’NDAN "O FOTOĞRAFA" YANIT

IHA

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun imzalı fotoğraflarının engelli bir çocuğu 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde değil, Bakan Sema Ramazanoğlu’nun 4 Aralık’ta Denizli’ye yaptığı ziyarette verildiğini açıkladı.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan bazı basın yayın kuruluşlarında ve sosyal medyada yer alan "Bu ’partizanlık’ yuh artık dedirtti" başlıklı habere ilişkin yazılı açıklama yapıldı.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun, engelli bir çocuğa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun imzaladığı fotoğraflarını vermesi konusunda ortaya atılan iddialara yanıt verilen açıklamada, Denizli’nin Beyağaç ilçesinde yaşayan engelli Ramazan Gün’ün, AK Parti Denizli Kadın Kolları aracılığıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu’nun imzalı fotoğraflarını istediğine dikkat çekildi.
Açıklamada, "Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu, küçük çocuğun bu isteğini geri çevirmeyerek Denizli iline yaptığı ziyarette Ramazan Gün’e bu fotoğrafları vermiştir. Üstelik iddia edildiği gibi fotoğraflar 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde değil, Sayın Bakan’ın 4 Aralık’ta Denizli’ye yaptığı ziyarette verilmiştir" ifadelerine yer verildi.

AnkaraYerel Seçim Sonuçları

Ankara Hava Durumu

1°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.