Aile

Hamilelikte tuz ve şeker kullanımı nasıl olmalı?Gebelikte beslenme doğumu ve bebeğin sağlığını olumlu yada olumsuz yönde etkiliyor.
Hamilelikte bel ağrısına karşı neler yapılmalı?Hamileliğin en sık yaşanan sorunlarından olan bel ağrısına karşı neler yapılabilir? Hamilelikte bel ağrısı nasıl engellenir?
Bebek ve çocuklar için detaylı aşı takvimiAşı toplum sağlığının düzgün bir şekilde devam ettirilmesi açısından oldukça önemlidir. Özellikle bebeklik ve çocukluk çağında aşı yaptırılmasının toplum sağlığı açısından önemi oldukça büyüktür.
Balık yağı bebek zekasını etkiler mi?Avustralyalı bilim adamları, gebelik döneminde alınan balık yağı hakkında bilinenin aksi bir açıklama yaptı...
Sosyal medya çılgınlığı yüzünden yaşam mücadelesi veriyorÖzellikle ergenlik dönemindeki öğrenciler arasında yayılmaya başlayan, silgiyle yapılan sosyal medya çılgınlığı yüzünden 13 yaşındaki bir öğrenci yaşam mücadelesi veriyor.
O aksesuar 14 haftalık bebeğin canını aldıKız bebek aksesuarları sevimlilikleriyle aklımızı başımızdan alıyor. Ancak çok yaygın kullanılan aksesuar 14 haftalık bir bebeğin boğularak ölmesine neden oldu.
En tatlı bebek fotoğraflarıBatı Avustralyadaki Perth Bebek Spası, 6 ayın altındaki bebek müşterilerine birinci sınıf su ile tedavi ve masaj hizmeti sunuyor.
Doğum sırasında yapılan en çılgın şeylerDoğum sırasında yaşanan bu olaylar sizi şaşkına çevirecek.
Hamileliğe alerjisi olan kadın 9 ay kabus yaşadıHamileliğe alerjisi olan 23 yaşındaki kadın 9 ay süren kabusunu "Doğmamış bebeğim beni öldürmeye çalışıyor gibiydi." sözleriyle anlattı.
Üç ebeveynli bebekler!İngiltere'de bir hastanede, üç ayrı kişinin DNA'sını kullanarak tüp bebek tedavisi sunma izni verildi.
Doktorun su çiçeği sandığı bebek ölüyorduVücudunda mora çalan kırmızı lekeler çıkan bebeğe su çiçeği teşhisi konuldu ancak bebek korkunç hastalıktan neredeyse ölüyordu.
3 günde tuvalet alışkanlığı nasıl kazandırılır?Bilindiği üzere çocuklara tuvalet alışkanlığı kazandırmak oldukça zorlu ve uzun bir süreçtir. Ancak inanıyoruz ki size önereceğimiz bu yöntemle süreci biraz olsun kolaylaştırmak mümkün.
Hafta HaftaGebelik