Siyaset
26.05.2011 - 13:08 | Son Güncelleme: 26.05.2011-13:30

Ajda Pekkan'dan Bakan Bağış'a şaşırtan sözler...

"Sizin için canımızı vermeye hazırız"

Sitene Ekle

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Bilfen Okulları Filarmoni Orkestrası'nın TİM Maslak Show Center'da verdiği konseri izledi.

İlköğretim öğrencilerinden oluşan filarmoni orkestrası ve korosunun yıl sonu gösterisinde sahneye çıkan sanatçı Ajda Pekkan, ilk kez bir çocuk gösterisinde sahne aldığını söyledi.
Sahneye ''Hoş Gör Sen'' şarkısıyla çıkan Pekkan, öğrencilerin performansından çok etkilendiğini ifade etti...

BAKAN BAĞIŞ'A BÜYÜK ÖVGÜ

Ajda Pekkan, sahneden Bakan Egemen Bağış'a da seslenerek; "Sayın Bakanım her zaman sanat ve sanatçının yanında oluyorsunuz. Muhteşem vizyonunuzla hep ülkemizin önünü açıyorsunuz. İyi ki varsınız, hep olun. Sizin için canımızı vermeye hazırız. Siz hep yanımızda olun. Allah sizi başımızdan eksik etmesin" dedi.

Geceye, Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Bağış'ın yanı sıra İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun eşi Gül Mutlu, Toplum Geliştirme Merkezi Başkanı Saadet Gülbaran ve eşi Hasan Gülbaran ile sanatçı Nebahat Çehre'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.


Etiketler:
Bilgi Yarışmasıİlk atom bombası hangi şehirde patlatılmıştır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Altay hangi ilimizin futbol takımıdır?

©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX