Hatay

Yerel Haber
05 Ekim 2017 - 14:25

Ak Parti Altınözü İlçe Başkanı Bulanık, Mazbatasını Aldı

HATAY (AA) - AK Parti Altınözü İlçe Başkanlığına seçilen Yusuf Bulanık, mazbatasını aldı.

Bulanık, Altınözü Adliyesi'nde düzenlenen törenle mazbatasını Altınözü İlçe Seçim Kurulu Başkanı Halef Açıkgöz'ün elinden aldı.

Tebrikleri AK Parti Altınözü ilçe Başkanlığı binasında kabul eden Başkan Bulanık, burada partililere yönelik yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Bulanık, AK Parti'de şahıs olarak kaybedenin ve kazananın olmadığını, kazananın her zaman AK Parti olduğunu belirtti.

Bir önceki AK Parti Altınözü ilçe yönetiminin işi bıraktığı yerden daha yükseklere çıkaracaklarını ifade eden Bulanık, şöyle devam etti:

"Ben bir önceki yönetimdeki arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu partinin bayrağını dik bir şelikde devam ettirdiler. Biz de bundan sonra bu bayrağı aynı şekilde taşıyacağız. Hep beraber yönetim ve meclis üyleriyle bir arada da olacağız. Hep beraber bu siyaseti kaldıracağız. Biz ve arkadaşlarımız AK Parti'nin yükünü kadırmaya geldik ve omuzumuzda taşıyacağız. AK Parti hiç kimsenin, hiç bir ferdin tekelinde bir parti değildir. AK Parti bir Türkiye'nin partisidir. Aynı zamanda Altınözü hemşerilerimizin de partisidir."

HatayYerel Seçim Sonuçları

Hatay Hava Durumu

19°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.