08.03.2018 17:01 | Son Güncelleme:
AA

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Karadağ görevinden istifa etti

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ,  görevinden istifa ettiğini açıkladı.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, göreve geldiği günden bu yana Çanakkale'yi her fırsatta onur ve gururla her platformda  temsil etmeye çalıştığını söyledi.

Son 2 yılda, ülkenin tarihinin neredeyse yeniden yazıldığını belirten  Karadağ, "15 Temmuz'daki hain FETÖ darbe girişimini, 16 Nisan referandumunu hep  birlikte yaşadık. Tüm teşkilatlarımızla birlikte bir olduk, birlik olduk.  Özellikle 15 Temmuz'da destan yazan, 27 gün boyunca demokrasi nöbetlerine katılan  teşkilatıma teşekkür ediyorum." ifadesini kullandı.

Karadağ, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan'ın partiye geri dönmesinden sonra tüm ülke ve Çanakkale teşkilatı için  yeni bir dönem başladığını vurgulayarak, şöyle devam etti:

"Bir yandan kendi içimizde büyük bir imtihan verip, diğer taraftan  'Yeni Türkiye hedefleri için hep birlikte nefisleri, kişisel hırsları bir yere  koyup daha çok çalışma zamanıdır' dedik. Özellikle son zamanlarda listemiz ve  ismimiz üzerinden partimiz yıpratılmaya çalışıldı. Biz buna daha fazla göz  yumamazdık. Buna daha fazla müsaade edemezdik. Partimiz bizim ismimizden her  zaman önce oldu. Bundan sonra da öyle olacak. Uzun yıllardır partime onurla ve  gururla hizmet verdim. Şu zamana kadar bana ne görev verildiyse elimden geleni  layıkıyla yapmaya çalıştım. Onurla, şerefle, alnımın akıyla 3 Mart 2016'da  geldiğim Çanakkale İl Başkanlığı görevimden büyük bir onur ve itibarla ayrılmanın  mutluluğu ve huzuru içerisindeyim."

Karadağ, görev süresi boyunca yanında bulunan partililerden helallik  istedi.

 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0