Yalova

Yerel Haber
17 Temmuz 2017 - 17:16

Ak Parti'de Dört Beldeye Atama Yapıldı

YALOVA (AA) - AK Parti Yalova İl Başkan'ı Yusuf Ziya Öztabak, dört belde teşkilatına atama yoluyla başkan atandığını bildirdi.

Öztabak, yaptığı yazılı açıklamada, kongre sürecine girildiğini hatırlatarak, bu süreçle teşkilatlara yeni bir heyecan kazandırılacağını ifade etti.

Türkiye genelinde tüm illerde başlayan kongre sürecinde, tüm teşkilatların taze kanlarla yeni bir ivme kazanacağını vurgulayan Öztabak, şunları kaydetti:

"Yorulan arkadaşlarımızın yerine gelecek kişilerle heyecanımız artacak ve 2019'a eksiklerimizi tamamlamış olarak gireceğiz. Yalova'da yapılan çalışmalarda dört beldeye atama yoluyla belde başkanları görevlendirildi. Tavşanlı beldesine İsmet Samancı, Taşköprü beldesine Adem Sarpkaya, Esenköy beldesine Osman Yılmaz ve Teşvikiye beldesine Bülent Gülteki·n atanmıştır. Belde başkanlarımıza aldıkları bu görevde başarılar diler, Yalova'ya hayırlı olmasını Cenab-ı Allah'tan Niyaz ederim."

YalovaYerel Seçim Sonuçları

Yalova Hava Durumu

16°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.