Çankırı

Yerel Haber
02 Kasım 2018 - 19:18

Ak Parti'den Kan Bağışı

IHA

Kızılay Haftası kapsamında AK Parti Çankırı Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Teşkilatı kan bağışında bulundu.
Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım, "150 yıldır dünyanın pek çok yerinde kan ve can bağışında destek olan Kızılay’a teşekkür ediyorum. Kızılay Haftası nedeniyle biz de Çankırı’da farkındalık oluşturmak adına Kadın Kolları ve Gençlik Kolları olarak etkinlik düzenledik. Bu anlamda da biz bütün hemşehrilerimizi kan bağışına davet ediyoruz. Kan bağışı yapan herkese de çok teşekkür ediyoruz" ifadelerine yer verdi.
AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Nizamettin Ünal ise, "Her yıl 29 Ekim - 4 Kasım tarihleri arasındaki hafta Kızılay Haftası olarak kutlanmakta olup hafta boyunca yürütülen etkinliklerle Türk Kızılayı’nın kuruluş amacı ve yürüttüğü insani yardım faaliyetlerinin, kamuoyuna anlatılarak farkındalık oluşturması amaçlanmaktadır" dedi.
Kan bağışına AK Parti Grup Başkanvekili Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ve partililer katıldı.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.