Hakkari

Yerel Haber
23 Ağustos 2014 - 16:11

AK PARTİ’DEN OLAĞANÜSTÜ KURULTAY AÇIKLAMASI

IHA

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Hakkari İl Başkanı Abdulmuttalip Özbek, 27 Ağustos’ta Ankara’da yapacakları olan 1. Olağanüstü büyük kongreleri hakkında bilgi verdi.
Ak Parti binasında basın mensupları ile bir araya gelen Ak Parti Hakkari İl Başkanı Abdulmuttalip Özbek, milletin partisi birliğin adresi olan AK Parti’nin 27 Ağustos’ta Ankara’da 1. Olağanüstü Büyük Kongresi’nin yapılacağını söyledi. Özbek, ”Partimiz bu kongreyle yeni genel başkanını seçecektir. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 21 Ağustos günü açıkladığı gibi, kongremizde genel başkan adayımız Dışişleri Bakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’dur. Olağanüstü Kongremiz’de, tarihimizde ilk defa milletin doğrudan seçtiği Cumhurbaşkanı olan Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bayrak yarışında emanet yeni ellere teslim edilecektir. 27 Ağustos’ta liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu ilkeler, açtığı yol ve inşa ettiği hizmet yolunda yeni bir sayfa açılacaktır” dedi.

HakkariYerel Seçim Sonuçları

Hakkari Hava Durumu

2°CŞİMDİSALI
Hakkari Emlak İlanları
Aradığınız Evi Hemen Bulun!
Ara
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.