Siyaset
09.11.2017 - 16:49 | Son Güncelleme: 09.11.2017-16:52

AK Parti il başkanları Atatürk'ü Selanik'te anacak

Trakya'daki AK Parti il başkanları, Büyük Önder Atatürk'ü, doğduğu evde düzenlenecek anma programına katılacak.

Sitene Ekle

AA

Trakya'daki AK Parti il başkanları Atatürk'ü Selanik'te anacak. AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, AA muhabirine yaptığı  açıklamada, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 79. yıl dönümünde  doğduğu evde düzenlenecek anma törenine partisinin Çanakkale, Edirne, Tekirdağ il  başkanları ile katılacağını söyledi.

 Cumhuriyetin kurucusu ve milli mücadelenin önderi Gazi Mustafa Kemal  Atatürk'ün, ölümünün 79. yılında şükran ve saygıyla yad edileceğini ifade eden  Çiler, "Partimizin Trakya il başkanlarıyla Selanik'te olacağız. Cuma günü saat  09.05'te Selanik'te Atatürk'ün doğduğu evin bahçesinde düzenlenecek anma  programına katılacağız. Vefatının 79. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu  Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakarca şehit ve  gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle, minnetle yad edeceğiz."  diye konuştu.  Geçen yıl da Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü il başkanlarıyla birlikte  doğduğu evde andıklarını anımsatan Çiler, Yunanistan'da soydaşlarla da bir araya  geleceklerini sözlerine ekledi.

  


Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    "İnce İnce Yasemince"de kâbus kaynana tiplemesinin adı nedir?

    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX