Manisa

Yerel Haber
12 Nisan 2018 - 13:14

Ak Parti'li Mersinli, Manisasporlu Futbolcularla Buluştu

IHA

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, tarihinin en zor dönemlerinden birini yaşayan TFF 1. Lig ekibi Grandmedical Manisaspor’un futbolcu ve teknik heyetiyle yemekte bir araya geldi. Her zaman Manisaspor’un yanında olduklarını vurgulayan Başkan Mersinli, zor zamanların aşılacağı mesajını verdi.
AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, mücadele ettiği TFF 1.Lig’den bir alt lige düşmesi kesinleşen G.Manisaspor’un futbolcuları ve teknik heyetiyle moral yemeğinde buluştu. Yemek sonrası açıklamalarda bulunan Mersinli, "Manisa tüm değerleri ile bir bütündür. Siyaseti, tarihi, sosyolojik yapısı, mimarisi, coğrafyası, belediyeleri ve spor kültürü ile bir bütündür. Bunlardan biri farklı telden çalıyorsa başarı sağlanamaz. Bu değerlerin hiç birinde ’bizimki, sizinki’ ayrımı yapılamaz. Siyaset de tarih de sosyolojik yapı da mimari de coğrafya da belediyeler de spor da ancak ve ancak daha güzel ve daha gelişmiş bir Manisa inşa etmek için araçtır. Fakat bugün gelinen noktada maalesef bu şehrin çocukları üzülürken, bazıları inadına kutlama yapıyorsa başımızı iki elimizin arasına alıp düşünmemiz gerek. Manisa için katkı sağlamayan değer Türkiye için de katkı sağlamaz. Bu sebeple biz Manisa’nın evlatları olarak birlikte gülmeli birlikte ağlamalı birbirimizin derdine derman olmalıyız. Biz bu şehre değer katacak olan her şeyin arkasında olduğumuz gibi Manisasporumuzun da arkasındayız. Kötü zamanlar ders çıkarma fırsatlarıdır. Bizim Manisa için Manisa halkı ile birlikte çalışarak aşamayacağımız zorluk yoktur ve bunları da aşacağız" dedi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.