Bilecik

Yerel Haber
19 Aralık 2016 - 14:39

Ak Parti Osmaneli Kadın Kollarından İlçe Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

IHA

Osmaneli Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sibel Büyükgüney, beraberindeki yöneticilerle birlikte İlçe Emniyet Müdür Vekili Yalçın Avcıyı makamında ziyaret ederek, tüm teşkilat üyelerine başsağlığı dileğinde bulundular.
İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan hain saldırı sonrasında yurdun birçok yerinde polise taziye ziyaretleri sürüyor. İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulunan Osmaneli Ak Parti Kadın kolları Başkanı Sibel Büyükgüney, geçmişten bu güne ülkenin zor günlerinde kadınların hep ön planda olduğunu belirtti. Büyükgüney, "Dün olduğu gibi bugün de kadınlarımız Emniyet güçlerimizin yanında yer almaktadır. Bizler terör ve terör destekçilerinin daima halkı yıpratma politikalarının işe yaramayacağını söylemekteyiz. Terör, Türkiye’de asla hedefine ulaşamayacaktır. Bizler polisin, askerin sivil halkın daima yanındayız. Teröre de asla geçit vermeyeceğiz. Allah şehitlerimize rahmet eylesin. Yaralılarımıza da şifa versin "dedi
Osmaneli İlçe Emniyet Müdürü Vekili Komiser Yardımcısı Yalçın Avcı da, halkın ülkenin zor günlerinde her zaman ön planda olduğunu, devletine, askerine ve polisine sahip çıktığını belirterek, "Böyle bir ilçede görev yapmak gurur vericidir. Ziyaretinizde dolayı sizlere teşekkür ederim" diye konuştu.

BilecikYerel Seçim Sonuçları

Bilecik Hava Durumu

12°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.