Van

Yerel Haber
01 Ekim 2014 - 00:46

AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ KAYATÜRK’TEN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

IHA

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Burhan Kayatürk, kurban bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
AK Parti Milletvekili Burhan Kayatürk yaptığı yazılı açıklamada, “Toplumumuzu bir arada tutan en önemli yapı taşlarından biri olan ‘’Bayramlar’ aynı zamanda barış, dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleridir. İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan bayramların, sosyal ve kültürel hayatımızda ki yerleri son derece önemlidir. AK Parti iktidarlarının ilk gününden bugüne kadar toplumsal değerlerimize ve ülkemizin gelişimi yolundaki tüm demokratik, siyasi ve ekonomik engellerle mücadeleye her zaman daha fazla önem verildiği büyük bir gerçek. Milletimizi sarsılmaz bir şekilde birbirine bağlayan bağlara eklenen bir bütünün parçası olan demokratikleşme adımlarının memleketimizde estirdiği bayram havasıyla bu mutluluğun ve umudun bir parçası olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz” dedi.
Eski Türkiye’nin sorunları bitti ve restorasyon tamamlandığını ifade eden Kayatürk, “Yeni Türkiye’de, geleceğimizi farklı bir vizyonla inşa ederken,dünyanın neresinde olursa olsun her mazluma sahip çıkmaya devam edeceğiz.Nasıl ki zalimin dini,dili,ırkı,mezhebi ve milletine bakılmıyorsa ;mazlumun da dini,dili,ırkı,mezhebi ve milletine bakılmaz.Yüce Rabbim,kesilen kurbanların,yapılan ibadetlerin,edilen duaların hürmetine zalimlere fırsat vermesin.Mazlumlara ise güç ve kuvvet versin. Bu vesileyle bütün hemşerilerimin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularla kutluyor, mübarek bayramın başta Van’ımız, Ülkemiz olmak üzere tüm Müslümanlara ve insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

VanYerel Seçim Sonuçları

Van Hava Durumu

-1°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.