17.07.2017 13:25 | Son Güncelleme:
AA

AK Partili Çalık: Allah bir daha  bize 15 Temmuzları yaşatmasın

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Allah bir daha bize 15 Temmuzları, darbe girişimlerini, terör saldırılarını yaşatmasın" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ve beraberindekilerle  geçen hafta göreve başlayan Vali Ali Kaban'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 Burada konuşan Çalık, AK Parti hükümetleri olarak 15 yılda çok önemli  yatırımlara imza attıklarını vurgulayarak, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde  bakanlarımızın, milletvekillerimizin, 15 yıldır görev yapan teşkilat  mensuplarımızın çok önemli katkıları oldu. Siyasi erk bu çalışmaları takip  ederken en önemli takipçilerimiz de mülki amirlerimiz oldu. Bugüne kadar görev  yapan, bizlerle birlikte görev yapan bütün valilerimize teşekkür ediyorum." diye  konuştu.

Malatya'daki yatırımların şu anda en önemlisinin temeli atılan Kuzey  Çevre Yolu olduğunu dile getiren Çalık, kent için hayal olan bir çalışmayı  gerçekleştirdiklerini ifade etti. Öznur Çalık, şöyle devam etti: "Türkiyemizin hem demokrasisine hem bayrağına hem ezanına hem de  devletine, milletine sahip çıkmak adına çok önemli ev sahiplikleriydi bunlar. Bir  yıl önce demokrasi nöbetlerini tuttuk, bir ay boyunca hiç ayrılmadı milletimiz.  Allah bir daha bize 15 Temmuzları, darbe girişimlerini, terör saldırılarını  yaşatmasın. Yüce Rabbim milletimizi ve liderimizi var eylesin." Vali Kaban da ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek, kentin kalkınması  için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

  

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0