Ekonomi
25.12.2012 - 16:28 | Son Güncelleme: 25.12.2012-16:31

Akbank'tan ''Free'' kredi kartı

Akbank, yeni kredi kartı ''Free'' ile kredi kartı kullanıcılarına seçme özgürlüğü sağlıyor.

Sitene Ekle

Yapılan açıklamaya göre, Akbank'ın, ne istediğini bilenler için özel olarak geliştirilen yeni kredi kartı Free ''İstedikleriniz içinde, istemedikleriniz dışında'' sloganı ile kullanıcılarına diledikleri hizmet ve kampanyaları seçme özgürlüğü sunuyor. Yıllık üyelik aidatı ödemeyen Free kredi kartı kullanıcıları, Axess'in üye işyerlerinde sunduğu taksit ve chip-para fırsatlarından da yararlanabiliyor. Axess'in nakit çözümleri, tarifeler, talimat ve sigorta hizmetlerini de Axess sahipleri ile aynı koşullarda kullanabilen Free sahipleri, katılmak istedikleri kampanyaları kendileri seçebiliyor ve bu kampanyalardan belirli bir katılım ücreti ödeyerek faydalanabiliyor, tercih etmedikleri kampanyalara da katılmak zorunda kalmıyor.

Açıklamada konuyla ilgili görüşlerine yer verilen Akbank Ödeme Sistemlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Sindel de, Axess, Wings, Fish gibi güçlü markalar ve farklı ihtiyaçlara cevap veren ürünlerden sonra geliştirdikleri Free ile, kart kullanıcılarının farklı beklentilerini karşılamayı amaçladıklarını vurguladı. Sindel, şunları kaydetti: ''2012 yılında ödeme sistemleri sektöründe yakaladığımız başarı ve pazar payı liderliğimiz bu yolda ne kadar emin adımlarla ilerlediğimizin bir göstergesidir. Tüketici ihtiyaçlarının ve beklentilerinin çok hızlı değiştiği bir devirde, bu hıza ayak uydurmak için tüm ekip olarak, hem sektöre bir dinamizm katacak hem de kart kullanıcılarının kendilerini özgür hissedeceği yeni bir kredi kartı geliştirmek düşüncesi ile yola çıktık. Özgürlük, ne istediğini bilmek, istediğini almak, istemediğini bırakmak gibi prensipleri bir kredi kartı ile bağdaştırmak istedik ve sonunda yeni kredi kartımız Free'yi lanse ettik. Free yıllık kart üyelik aidatı olmadan temel Axess özelliklerinden faydalandıran, ilave özellik/hizmetlerden ve dönemsel kampanyalardan da istediğini seçme özgürlüğü sunan bir kredi kartı. Tüm bunların yanında Free kullanıcılarının önceden belirlediği harcama tutarına ulaştıklarında bilgilendirme SMS'i almalarını sağlayan ve bu yolla bütçe yönetimine destek olan 'Free Bütçem' servisi de Free'nin öne çıkan bir özelliği. Free ile yeni müşteri kazanımı ve mevcut müşterilerimizde derinleşme sağlayacağımıza inanıyoruz.''


100.000$ Sanal Para ve Eğitim Rehberi ile Forex’i Ücretsiz Öğrenin! 2017 Yılı 2.Çeyrek Kâr/Zarar Oranı: %29 / %71


Etiketler: akbank, free, haber, haberler,
Bilgi YarışmasıJames Cameronun Avatar filmine konu olan gezegenin adı?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Altay hangi ilimizin futbol takımıdır?
En Çok Konuşulan Haberler
  İMKB 100107.693 %-0.64
  Deger%
  KAPLM3.8710.57
  COSMO1.128.74
  POLTK36.888.41
  YKGYO4.028.36
  ISMEN1.726.17
  Tümü »

  ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
  İlginizi ÇekebilirX