Ege

31.10.2017 - 04:17 | Son Güncelleme: 31.10.2017-4:18

Akpınar’a Mülkiyeliler’den ‘Üstün Hizmet Ödülü’

MÜLKİYELİLER Birliği Derneği İzmir Şubesi, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’a, Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda Cumhuriyet’e yaptığı hizmetlerden dolayı ‘Cumhuriyet Üstün Hizmet Ödülü’ verdi.

Sitene Ekle

DHA

Mülkiyeliler Birliği Derneği İzmir Şubesi, Cumhuriyetin 94. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Cumhuriyet Resepsiyonu düzenledi. Gecede, Mülkiyeliler Birliği Derneği İzmir Şubesi Başkanı Tuncay Yeşilbaş tarafından, Karşıyaka Belediye Başkanı Akpınar’a Üstün Hizmet Ödülü takdim edildi. Yeşilbaş, Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda Cumhuriyete ve demokrasiye yaptığı yararlı hizmetlerden dolayı Akpınar’a bu ödülü vermeyi kararlaştırdıklarını söyledi. Resepsiyonda Başkan Akpınar ile eşi Zehra Akpınar’ın yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Altıok, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir milletvekilleri Musa Çam, Mustafa Balbay, Tacettin Bayır ile Mülkiyeliler Birliği üyeleri de yer aldı. Akpınar, “Atatürk’ün bizlere miras bıraktığı değerleri ve Cumhuriyetimizi yaşatmak için mücadele ediyoruz. Cumhuriyetimizin 94. yılında bu ödüle layık görülmek gurur verici” dedi. 

©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX