Aksaray

Yerel Haber
25 Kasım 2016 - 15:06

Aksaray Belediyesinin Personele Yönelik Eğitim Seminerleri Devam Ediyor

IHA

Aksaray Belediyesi, personelin verimliliğini ve hizmet kalitesini daha da artırmak için kurum içinde eğitim seminerleri düzenlemeye devam ediyor.
Özel bir akademi tarafından organize edilen program kapsamında eğitim uzmanı Ruhan Maral tarafından belediye personeline ‘İletişimin 5 anahtarı’ adı altında iletişim eğitimi verildi. Belediye konferans salonunda düzenlenen seminerde konuşan Maral, “Hayattaki tüm sorunların çözümü iletişimden geçiyor” diyerek, seminere katılan personellere iletişime ait tüm kapıları açan 5 iletişim anahtarının neler olduğunu detaylı bir şekilde anlattı. Hayatta öğrenilmesi gereken ilk dilin tatlı dil olduğuna dikkat çeken Eğitim Uzmanı Maral, kaliteli iletişim becerilerinin kazandırıldığı eğitimde tatlı dilin hangi kapıları açabileceğine vurgu yaptı.
Seminerin ardından açıklama yapan belediye yetkilileri, personelin verimliliğini ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla düzenlenen eğitim seminerlerinin belirli periyotlarla devam edeceğini bildirdi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.