Bursa

Yerel Haber
14 Kasım 2017 - 20:03

Aktaş, Ak Parti'nin Olağan Yönetim Kuruluna Katıldı

BURSA (AA) - AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nın olağan yönetim kurulu toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Partiden yapılan açıklamaya göre, çalışmaların ve projelerin konuşulduğu toplantıda il yönetiminin faaliyetleri hakkında bilgiler alan Aktaş, Bursa'nın geleceği için hep birlikte çalışarak önemli işlere imza atacaklarına olan inancını dile getirdi.

Aktaş, Bursa'nın ve Türkiye'nin AK Parti hükumetleri ile insan odaklı hizmet anlayışıyla tanışıp, vizyonunu genişlettiğini belirtti.

Bursa'ya hizmet veren herkese teşekkür eden Aktaş, "Göreve gelişimizin ilk gününden bu yana gece gündüz demeden çalışıyor, 'Daha fazla ne yapabiliriz, bu şehre nasıl daha iyi hizmet edebiliriz?' sorularının yanıtlarını arıyoruz. İnşallah halkımızla birlikte halkımız için çalışarak Bursa'yı örnek bir şehir haline getireceğiz." ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ise Bursa'nın Türkiye ve partileri açısından önemine vurgu yaptı.

Salman, Bursa halkının AK Parti'nin kuruluşundan bu yana partilerine ve icraatlarına olan güvenini her seçimde sandıklarda defalarca gösterdiğini belirterek, şöyle devam etti:

"Bu güvenden güç alarak hep beraber güzel hizmetlere imza atacağımıza olan inancım tamdır. Bunun için de çeşitli vesilelerle her kesimden halkımız ve bu güzel şehrin dinamikleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulunuyor, talep ve sorunları dinliyoruz. Bu istişarelerimizden çıkardığımız sonuçlar, halkımızın görüş ve talepleri bu yolda en önemli rehberimiz olacaktır."


BursaYerel Seçim Sonuçları
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.