Samsun

Yerel Haber
08 Kasım 2018 - 15:22

Alaçam'da “En Güzel Zaman Seninle Geçendir” Sergisi

IHA

Samsun’un Alaçam ilçesinde “En Güzel Zaman Seninle Geçendir Projesi" kapsamında Görsel Sanatlar Atölyesinde gençler tarafından üretilen el emeği göz nuru eserler sergiledi.
Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Kapalı Spor Salonunda düzenlenen etkinliğin açılışında konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, "Gençlik Merkezi faaliyetleri çerçevesinde ’En Güzel Zaman Seninle Geçendir Projesi’ kapsamında Görsel Sanatlar Atölyesinde gençlerimizin yapmış oldukları bir birinden güzel eserler ile burada bir tanıtım yapıyoruz. Gençlerimizin hem zamanları değerlenmiş oluyor hem de sanat olarak kendileri için bir fırsat doğuyor" dedi.
Kaymakam Fikret Zaman, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Güney, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, İlçe Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan tarafından serginin açılışı yapıldı. Açılışın ardından sergi gezildi.

SamsunYerel Seçim Sonuçları

Samsun Hava Durumu

12°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.