Antalya

Yerel Haber
01 Aralık 2014 - 19:17

ALANYASPOR’DA ŞOK İSTİFA

IHA

Alanyaspor’un teknik direktörü Mehmet Altıparmak, son 4 haftada alınan 4 mağlubiyetinin ardından görevinden istifa etti.
Turuncu-yeşilli kulübün yönetim kurulu istifayı kabul ederek sözleşme karşılıklı olarak feshedildi. Altıparmak’ın yardımcıları Murat Özdiyar, Zafer Şahin ve Haluk Kaplan da kulüpteki görevlerinden ayrıldı.
Teknik direktör Mehmet Altıparmak, bugüne kadar Alanyaspor’un başında 50 maça çıktıklarını ancak 7 maçtan puansız ayrıldıklarını söyledi. Kendisini Alanyalı hissettiğini belirten Altıparmak, "Görev yaptığım 1,5 yılda çok büyük işler yaptık. Futbolda ne yazık ki eskiye bakılmıyor. Kulübümüzün başarılı olması adına her şeyi yaptık ve başarılı olduk. Alanya’da çok güzel dostluklarımız var. Aynı şekilde devam edecek. Buradan ayrılsak da gönlümüzün bir tarafından her zaman Alanyaspor sevgisi olacaktır. Alanyaspor’a bundan sonraki maçlarında başarılar diledim" dedi.
BAŞKANDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ
Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise son haftalarda alınan mağlubiyetlerin ardından teknik direktör Mehmet Altıparmak ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırdıklarını söyledi. Altıparmak’ın kulübe çok büyük katkıları olduğunu kaydeden Çavuşoğlu, "Gelinen noktada hocamızla oturup konuştuk. Karşılıklı olarak yollarımızı ayırdık. Kendilerine bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Hocamızla bundan sonraki ilişkilerimiz devam edecek" diye konuştu.
Başkan Çavuşoğlu, kulübe verdiği hizmetlerden dolayı Altıparmak’a plaket verdi. Altıparmak daha sonra yöneticilerle ve kulüp çalışanlarıyla vedalaşarak tesislerden ayrıldı.

AntalyaYerel Seçim Sonuçları

Antalya Hava Durumu

18°CŞİMDİÇARŞAMBA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.