Manisa

Yerel Haber
18 Aralık 2017 - 11:01

Alaşehir Belediyesinden Okullara Hizmet

IHA

Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri okullara yönelik faaliyetlerini sürdürüyor. İlçe genelinde ihtiyacı bulunan okulları kapsayan oturma grupları kurulma çalışmaları kapsamında Alaşehir Şehit Alper Zor İmam Hatip Ortaokuluna oturma grubu montajı yapıldı.
Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, ”Belediye olarak eğitimi çok önemsediklerini imkanlar ölçüsünde okullara her türlü desteği verdiklerini belirterek, Alaşehir’de eğitimin en iyi seviyeye gelmesi, başarılı öğrencilerin ilçemizden çıkması en büyük temennilerimizden biridir. Bu anlamda herkesin eğitime katkıda bulunması gerekmektedir. Eğitimde başarının teşvik edilmesi adına büyük çaba gösteriyoruz. Yine okullarımızın çeşitli ihtiyaçlarını karşılama noktasında üstümüze düşeni yaptık. Okullarımızın yakınlarına gençlik merkezi ve sosyal tesis yapıyoruz. Çocuklarımızın eğitimini önemsiyoruz. Onlar bizim geleceğimiz" dedi.

Etiketler: Manisa Haberleri
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.