Otomobil

20.01.2012 - 17:56 | Son Güncelleme: 20.01.2012-17:56

Alfa Romeo'ya Uygun Kredi Fırsatı!

Koç Fiat Kredi'den % 0.99 Faizle Alfa Romeo Kampanyası!

Sitene Ekle
Alfa Romeo'ya Uygun Kredi Fırsatı!

Alfa Romeo Türkiye, lüks küçük sınıftaki temsilcisi MiTo'dan kompakt sınıfta kendini hızla kanıtlayan Giulietta modeline kadar tüm ürün yelpazesi için geçerli olan ve Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçen Ocak ayı kampanyasıyla dikkat çekiyor. Tüm Alfa Romeo modelleri için 30 bin TL için 30 ay vade ve % 0.99 faiz oranının sunulduğu kampanya kapsamında Alfa Romeo Finans aracılığıyla uygun taksitlerle kredi kullanma imkânı sunuluyor. Bununla birlikte faiz artırımına gitmeden avantajlı faiz uygulamasına yeni yılın ilk ayında da devam eden Alfa Romeo Finans, müşterilerine kredi geri ödemelerini garanti altına alan Kredi Koruma Sigortası'nı da birlikte sunarak fark yaratıyor.

Alfa Romeo Türkiye, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans kanalıyla start alan Ocak ayı kampanyası kapsamında tüm Alfa Romeo modelleri için 30 bin TL için 30 ay vade ve % 0.99 faiz oranıyla avantajlı satın alma fırsatları sunuyor. Lüks küçük sınıfta yer alan Alfa Romeo MiTo ve kompakt sınıfta yer alan Giulietta gibi tarz sahibi tüm Alfa Romeo modelleri için geçerli olan kampanya kapsamında Alfa Romeo Finans aracılığıyla 30 bin TL için 30 ay vade ve uygun taksitlerle kredi kullanma imkânı sunuluyor. Bununla birlikte faiz artırımına gitmeden avantajlı faiz uygulamasına yeni yılın ilk ayında da devam eden Alfa Romeo Finans, müşterilerine kredi geri ödemelerini garanti altına alan Kredi Koruma Sigortası'nı da birlikte sunarak fark yaratıyor.

Tüm Alfa Romeo modelleri için ayrıca 3-48 ay vade aralığında özel kredi fırsatları sunan kampanya kapsamında Alfa Romeo MiTo modeli 22 bin 500 Euro; Alfa Romeo Giulietta 23 bin Euro'dan başlayan rekabetçi anahtar teslim satış fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

DİKKAT ! Haberin izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem yapılacaktır.

Etiketler:
Ülkemizde yamaç paraşütüne en uygun ilçemiz hangisidir?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX