Gaziantep

Yerel Haber
06 Ekim 2017 - 17:43

Alzheimer Hastası Kadından Haber Alınamıyor

IHA

Gaziantep’te misafirliğe gittiği yeğeninin evinin önünden kaybolan 65 yaşındaki alzheimer hastası Medine Kaplan’dan gün boyu haber alınamadı.
Şanlıurfa’dan Gaziantep’teki akrabalarını ziyarete gelen 65 yaşındaki Medine Kaplan, yeğeninin evinin önünde otururken sabah saat 08.00’de ortadan kayboldu. Yeğeni İbrahim Halil Aslan ve diğer yakınları tarafından her yerde aranan Kaplan’a ait bir iz bulunamadı.
Polise de müracaat ettiklerini belirten İbrahim Halil Aslan, kaybolan halasının alzheimer hastası olduğunu anlatarak, "Halam Şanlıurfa’dan bize ziyarete geldi. Sabah evin önünde oturuyordu. Ancak bir daha haber alamadık. Sabahtan beri sokak sokak halamı arıyoruz. Ama bir türlü bulamadık. Emniyete durumu bildirdik. Halam burayı bilmiyor. Kendisinde hafıza sorunu var unutuyor. Alzheimer hastası. Görenlerin 0551 420 15 78 numaralı telefondan bizi aramalarını rica ediyoruz” diye konuştu.

GaziantepYerel Seçim Sonuçları

Gaziantep Hava Durumu

17°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.