AMD E3 2019'da yeni nesil oyuncu ürünlerini tanıtacak

AMD, E3 2019 kapsamında yeni nesil AMD oyuncu ürünlerini açıklayacağı bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu.

Son yıllarda özellikle video Oyun camiasında büyük heyecan yaratan “The Game Awards”ın yaratcısı Geoff Keighley tarafından sunulacak olan AMD “Next Horizon Gaming” etkinliği, 11 Haziran 2019 Salı günü Türkiye saati ile 01:00’da başlayacak.

Next Horizon Gaming’de sahne alacak olan AMD başkanı ve CEO’su Dr. Lisa Su, internet üzerinden de erişilebilecek canlı yayında, PC’den oyun konsollarına ve buluta kadar oyunculuğu güçlendirecek ürün ve teknolojilerle ilgili detayları sunacak.

Etkinlikte ayrıca lider oyun geliştiriciler de bulunacak ve yılın en çok beklenen oyunlarıyla ilgili etkinliğe özel bilgiler paylaşacaklar.

Navi grafik kartı

AMD Navi grafik kartının 2019'un üçüncü çeyreğinde çıkış yapacağı belirtilmişti. Bu etkinlikte Navi hakkında bir bilgi verilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Ryzen 3000 serisi CPU 

Ryzen 3000 serisinin bu etkinlikte tanıtılacağı düşünülüyor fakat AMD Ryzen 3000 serisini yüksek ihtimalle Computez 2019'da tanıtacak.

Etkinliği nasıl izleyebilirsiniz?

AMD hayranları, topluluk üyeleri ve basının davet edildiği etkinlik, AMD Youtube kanalı ve AMD Türkiye Facebook sayfası üzerinden de canlı yayınlanacak.