SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

BAYRAM KEYFİ

Her bayram olduğu gibi bu tatil döneminde de cemiyet hayatının tanıdık simalarının bir kısmı tercihini yurt dışından yana kullandı. Ünlülerin tatil rotasında Yunanistan’ın popüler adaları yine ilk sırayı aldı.

Milliyet Haber

Teknede dostlarla
Dünyaca ünlü tekne ve yatların Türkiye temsilcisi HNF Yatching’in sahibi Ahmet Hanif ve eşi Burcu Hanım, dostlarıyla Yunanistan’ın Patnos adasında tatilini değerlendirdi.

Tek başına
Serap Dindar, kafa dinlemek için Yunanistan’a gitti. Tek başına tatile çıkan iş insanı, Mikonos’ta teknesiyle koyları dolaştı.

Sanat tutkusu
Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, sanat tutkusuna engel olamadı. Uzun bayram tatilini fırsat bilen iş insanı, İtalya’nın Venedik şehrindeki sanat galerilerini gezdi.

Düğün sonrası tatil
Kısa bir süre önce oğulları Kerem Gümüşsoy’u evlendiren Emine-Göksel Gümüşsoy çifti, düğün yorgunluğunu Santorini adasında atıyor.

Mikonos tutkusu
Fiolas markasıyla el yapımı mum ve kolonyaları müşterileriyle buluşturan Fulya Gündoğdu, yoğun iş temposundan fırsat buldukça ve “İkinci adresim” dediği Mikonos’ta soluğu aldı.

Lezzet durağı
Atina’nın Syngriu Bulvarı’nda yer alan meşhur The Grand By İnterni Restoranı’nın müdavimleri arasında yer alan Ayşe Kucuroğlu, yakın arkadaş-larıyla beraber lezzet turuna çıktı.

Tatilini uzattı
Sema Arabacıoğlu, ailesiyle birlikte dinlenmek için Ibıza’ya gitti. Estetik ve güzellik alanında yaptığı yeniliklerle adından söz ettiren iş insanı, tatilini uzatma kararı aldı.

Kuzenleriyle eğleniyor
Dila Tarkan, kuzeni Alara Sıracı’yla tatilini Yunanistan’ın Antipaxos adasında geçiriyor. Kuzenler önceki gün kano yaptıkları fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmedi.

 

 

 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Anlamlı davet
  2. EKAV'dan sezona 'merhaba'
  3. Görkemli gala
  4. Heyecan dolu turnuva
  5. Isthmus buluşturdu
  6. İŞ KADINLARINA ÖZEL KOLEKSİYON
  7. TERASTA SANAT VE CAZ ESİNTİSİ!
  8. Çağdaş sanatın randevusu
  9. SosyalBen altı yaşında!
  10. Çağdaş sanata tam destek!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.