Moda
Sağlık
Foto Galeri
Yazarlar

Fatih Bulut asker uğurlamasında havaya 11 el ateş etti!

'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısıyla popüler olan Fatih Bulut, katıldığı asker eğlencesinde belinden silahını çıkartarak havaya 11 el ateş etti. Bulut, sosyal medyada olay yaratan görüntülerin ardından özür diledi.

Milliyet Haber

Fatih Bulut, önceki gün bir asker eğlencesine katıldı. Belinden silahını çıkartarak havaya ateş etmeye başlayan şarkıcıya, davetlilerden biri müdahale etti.

11 EL ATEŞ!
'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısıyla YouTube’da dinlenme rekoru kıran Fatih Bulut, katıldığı asker uğurlamasında olay çıkardı. Davul zurna eşliğinde askere gidecek olan gençle oyun oynayan şarkıcı, belindeki silahı çıkartarak havaya 11 el ateş etti. Bulut’un art arda havaya kurşun sıktığını gören bir davetli, Fatih Bulut'un kolunda tutarak engel oldu. Bulut, silahın tutukluluk yapmasıyla durdu.

MENAJERİ CANLI YAYINA BAĞLANDI: NORMALDE YAPMAZ AMA…
Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına telefonla bağlanan menajer Fatih Demir, "Fatih’in katıldığı kendi öz yeğeninin asker eğlencesiydi ve Niğde’de katıldı. Normalde böyle bir şey yapmaz ama o anda asker eğlencesi olduğu için böyle bir olayla gündeme geldi. Bu durum yeğeni olduğu için normalleşmiyor tabii ki. Fatih Bulut kendini bilen bir insan. Bu konu çok uzatıldı, uzatılmaya da devam edecek. Fatih’in orada ateş ettiği tabanca zaten kuru sıkı. Silah ruhsatlı bir tabanca değil. Orada birinin zorla verdiği bir tabanca. Olayı tasvip etmiyorum” dedi.

FATİH BULUT ÖZÜR DİLEDİ
Sosyal medyada olay yaratan görüntülerin ardından Fatih Bulut'tan özür geldi. Şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:
"Rahmetli ağabeyimin emaneti öz yeğenimin askere uğurladığımız; aile bireyleri ve yakın akrabalarımızın katıldığı asker eğlencesinde kuru sıkı tabanca ile askerimi cesaretlendirme amaçlı havaya ateş açtım. Vatanını ve bayrağını seven bir birey olarak bizzat kendim de bu vatanın her zaman hazırda bekleyen bir askeriyim. Yapmış olduğum bu davranıştan dolayı hatalı olduğumu anladım. Tüm halkımızdan ve tüm sevenlerimden özür dilerim. Şehitler ölmez, vatan bölünmez."

Diğer Haberler

  1. Gülper Özdemir, Londra'dan döndü
  2. Engin Günaydın'dan cevap yok
  3. Ece Erken'in hesabı hacklendi: Şu an hepimiz tehlikedeyiz!
  4. Yasemin Sakallıoğlu nişanlısından ayrıldı
  5. Ünlülerin yoga eğitmeni Zeynep Uras kaza geçirdi
  6. Metroda arya söyleyen Hakan Aysev: Ben de olsam korkardım
  7. Hadise: Salak değilim!
  8. Sosyetede skandal! Ünlü isimlerden 35 milyon TL vurgun yaptı
  9. Aslı Memecan ile Kerim Gazioğlu evlendi
  10. Ebru Polat'ın annesi görenleri şaşırttı

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.