SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

DÜZYATAN’IN PARTNERİ KİM OLACAK?

.

Milliyet Haber

TRT 1’in dizisi ‘Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan, önümüzdeki sezonda ‘Kod Adı Kurşun’ projesiyle karşımıza çıkacak. Oyuncu, 70’li yıllarda bir savcının hikayesinde kendini buluyor. Dizinin kadın başrol oyuncusu gazeteci Leyla’nın karakteri belli değil. Kim olacak? Neslihan Atagül, Cansu Dere ve Hande Erçel’in adı geçiyordu. Merak ettim, sordum. “Hiçbiri... Daha belli değil” yanıtını aldım.

SEBEP ÇAPKINLIK MI?
TV8’de ‘Master Chef Türkiye’ jüri üyesi Hazer Şef, yeni dönemde yok. İlk sezon sonrası ‘çapkınlık haberleri’ magazin basınımızda yer almıştı. “Ayrılıkta bu tarz haberlerin rolü oldu mu?” diye sordum şöyle bir yanıt aldım: “Bu konularla ilgisi yok. Yönetimle karşılıklı oturuldu, konuşuldu ve bu karar alındı.” Yine de açık kapı bırakmakta fayda var.
Unutmadan, ikinci jüri üyemiz Somer Şef'in de eşini aldatma durumları olmuştu, sonrasında çift boşanmıştı.
Bayramdan sonra başlıyor
Peki, ‘Master Chef Türkiye’ ne zaman başlıyor? Danilo Zanna yeni jüri üyesi olarak izleyiciyle buluşacak. Ekrandan tanıdık bir yüz... Programın çekimleri devam ediyor. Yapımı, bayramdan sonra yayına yetiştirmek için uğraşıyorlar.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. BUZLU WESTERN!
  2. ‘BASKI VAR AMA BAŞARIYORUZ’
  3. TARKAN HANGİ OTELDE KALIR?
  4. İZLEDİĞİN KANAL SİYASİ EĞİLİMİNİ BELİRLER!
  5. ESPOR’DA DÜNYA SIRALAMASINDAYIZ
  6. ÖRF, ADET VE DANS
  7. EĞLENCE İLE YARIŞMA, DİZİYE RAKİP OLABİLİR Mİ?
  8. TLC VE DMAX’TEN PROGRAM ATAĞI
  9. DOĞRU TÜRKÇE YA DA JARGON
  10. ‘BİZİMKİLER’ YA DA BİR DÖNEM

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.