Moda
Sağlık
Foto Galeri
Yazarlar

Yıldızlardan tepki yağdı

Pop star Madonna, Instagram’dan paylaştığı mesajda, “Başkan Bolsonaro politikalarınızı değiştirin ve tüm gezegene yardım edin” dedi.

Milliyet Haber

Oyuncu Leonardo DiCaprio, “Seçimlerde, iklim krizine önlem alabilecek liderlere oy verin” diye konuştu. Portekizli ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ise “Amazon yağmur ormanları dünyadaki oksijenin yüzde 20’sinden fazlasını üretiyor ve son üç haftadır yanıyor. Gezegenimizi kurtarmaya yardımcı olmak bizim sorumluluğumuz” açıklamasını yaptı. 

‘Farkındalık yayın’

İngiliz model ve oyuncu Cara Delevingne de yangına müdahale konusuna yeterli ilgi gösterilmemesini eleştirerek Instagram hesabından, “Dünya üzerindeki en önemli ekosistemlerden biri. Farkındalık yayın” dedi. Brezilyalı model Gisele Bündchen, 2003 yılına ait bir orman yangını fotoğrafı kullanarak Portekizce paylaştığı gönderisinde, “Orman, dünyadaki ve dolayısıyla hayatımızdaki iklimi dengelemede kilit bir rol oynar. Amazon’da olanlara gözlerimizi kapatamayız. Doğanın yüz yıllar boyunca kurduğu düzen yangınlarla yok oluyor” dedi.

 

Diğer Haberler

  1. Vadi Açıkhava’da Teoman coşkusu
  2. Livaneli’nin Gaziantep’teki ilk konser
  3. Kıbrıs heyecanı
  4. Eğlence dolu gösteri
  5. Kafe açtı
  6. ‘Arka Sokaklar’ zirvede başladı
  7. ‘Evlilik okulundan mezun oldum’
  8. Margot Robbie aksan kasmış!
  9. İki kez bis yaptı
  10. Chloe Dubai’de

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.