SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Ayrıldığı sevgilisini vurup intihar etti

Kuşadası’nda emlakçılık yapan sevgilisini pompalı tüfekle yaralayan bir kişi, olaydan bir saat sonra kendini vurarak intihar etti. Hastaneye kaldırılan yaralı kadının hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

İHA

Kuşadası Hacıfeyzullah Mahallesi’nde meydana gelen olayda, Güvercinada Caddesi üzerindeki Berman Tur Sitesi'nde yaşayan 50 yaşındaki Hülya B. isimli bir kadın, erkek arkadaşı tarafından pompalı tüfekle saldırıya uğradı.

Kuşadası’nda emlakçılık yapan ve yaralanan Hülya B. ambulansla Kuşadası Devlet Hastanesine kaldırılarak ameliyata alındı. Bu arada, polis ekipleri olayı gerçekleştiren 57 yaşındaki Nurettin Başarır'ın peşine düştü.

Olay yerinden motosikletle kaçan Nurettin Başarır, Kesedağı mevkiinde aynı pompalı tüfekle kendini vurdu ve hayatını kaybetti.Kuşadası polisi, her iki olayın ardından Hacıfeyzullah Mahallesi’nde geniş güvenlik önlemleri aldı. Görgü tanıkları emlakçılık yapan Hülya B. ile Nurettin Başarır'ın birlikte yaşadığını ve dün ayrıldıklarını, aralarında çıkan tartışmanın ardından Nurettin Başarır'ın önce pompalı tüfekle yaraladığını, daha sonra da kendisini vurduğunu söyledi. Kuşadası Devlet Hastanesinde ameliyata alınan Hülya B.’nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Diğer Haberler

  1. Bir ada masalı: Kuzey Kıbrıs
  2. Kraliyet gardırobunun sırları
  3. Bu hafta ne var ne yok?
  4. Kitaplık
  5. En yeni en moda
  6. Güncel Sanat
  7. 'Sahnenin her yanı büyülü'
  8. 'Aldatmak sadece sadakatsizlik değildir'
  9. Denizcilik sektöründe yerli motor beklentisi
  10. Grease ateşi sönmüyor

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.