SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Meghan ve Harry Afrika’ya gidiyor

Prens Harry ve Meghan Markle hakkındaki söylentiler dur durak bilmiyor. Son olarak çift, bebeklerinin doğumunun ardından Afrika’ya gidiyor. Harry ile ağabeyi Prens William arasında ortaya çıkan gerginliklerin bu sayede azalacağı düşünülüyor

Milliyet Haber

Kraliyet Ailesi, önceki gün Kraliçe Elizabeth’in 93. yaş gününü ve Paskalya’yı kutladı. Törende, ay sonunda doğum yapması beklenen Sussex Düşesi Meghan Markle’ın yokluğu ile Sussex Dükü Harry’nin gergin tavırları dikkat çekti. İngiliz basını bunun nedenenin Harry ile ağabeyi Prens William arasında devam eden gerginliğe bağladı ve yeni bir iddia ortaya attı. The Sunday Times‘dan Tim Shipman ve Roya Nikkhah’ın belirttiğine göre, Meghan ile Harry çifti, doğumun ardından uluslararası bir görev için başka bir yere gidebilir. Gazeteye “Şimdilik sadece konuşulma aşamasında; ama planları sahip oldukları yardım güçlerini Afrika gibi bir yerde kullanmak üzerine” açıklaması yapan kaynak, bunun 2020’de gerçekleşebileceğini belirtti. Kraliyete yakın bir diğer kaynak ise bu yerin Afrika değil, Kanada ya da Avustralya olabileceğini de belirtti.

1 milyon sterlin masraf

Harry ve Meghan’ın “Afrika Ötesinde” projesi çerçevesinde hayırseverlik ve yardım çalışmaları için 6 aylık bir “geçici göreve” gideceği ifade ediliyor. Son aylarda Harry ile ağabeyi Prens William arasında ortaya çıkan gerginliklerin bu sayede “azalacağı” da düşünülüyor. Bu geçici görevin Sussex Düşesi Meghan Markle’ın lüks yaşantısı ve Kate ile olan gerginliklerinin de önüne geçeceği tahmin ediliyor. Ancak Meghan ve Harry’nin Afrika’ya taşınmalarının ve güvenlik masraflarının 6 aylık süreçte 1 milyon sterlini (7.5 milyon TL) aşacağı belirtiliyor.

4’üncü çocuk söylentisi

Cambridge Düşesi Kate Middleton, eşi Prens William ile birlikte katıldığı resmi kraliyet gezisinde 4’üncü çocukla ilgili bir espri yapınca İngiliz basınında “4’üncü çocuk mu geliyor?” haberleri yer aldı. Çünkü bu espri Middleton’ın 3’üncü çocuğu Louis’e hamile kalmadan önce yaptığı espriye benzetildi. Middleton, Cambridge Dükü Prens William ile birlikte gittiği Kuzey İrlanda gezisinde, küçük bebeğiyle gelen bir adama, “Çok minik, beni düşünmeye zevk ediyor” dedi. Middleton’ın hayranlarından biri 4’üncü bebeği deneyip denemeyeceğini sorunca Düşes, “Sanırım William biraz endişelenebilir” yanıtını verdi.
Kate ve Prens William’ın 3 çocuğu bulunuyor.

Diğer Haberler

  1. Banksy'nin Brexit duvar resmi bir gecede ortadan kayboldu
  2. İran alıkonulan tankerdeki petrolün satıldığını açıkladı
  3. Endonezya başkent Cakarta'yı taşıyor
  4. Endonezya'nın başkenti Cakarta'nın taşınacağı yer belli oldu
  5. Netanyahu'dan Batı Şeria'ya 300 yasa dışı konut talimatı
  6. Hong Kong'daki protestolarda yeni gözaltılar
  7. Guardian: Trump, kasırgaları nükleer bombalarla vurmayı önerdi
  8. Zirveden kopan kaya kadın dağcının sonu oldu!
  9. Nesli tükenmekte olan deniz canlılarına uluslararası koruma
  10. Son dakika... Rusya'da radyoaktif izotoplar bulundu

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.