SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

‘En iyisi için çalışacağız’

Büyükşehir meclisinde bütçeleri onaylanan altı belediyenin başkanları teşekkür konuşması yaptı. Karabağlar Başkanı Selvitopu, “Yasal düzenleme nedeniyle bütçeler yetersiz” dedi

Milliyet Haber

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Toplantısı 4. birleşiminde, daha önce onaylanmayan; Karabağlar, Karşıyaka, Menemen, Bayındır, Selçuk ve Beydağ belediyelerinin bütçeleri, oy birliğiyle kabul edildi. Ardından tek tek söz alan başkanlar meclis üyelerine teşekkür etti. Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, ”Bütçemizde sosyal içerikli yatırım giderleri ağırlıkta, yle doludur. Örgütlenme alanlarının artırılmasını amaçladık” diye konuştu.

İlçelere davet

Çiçeğin başkenti Bayındır’ın Belediye Başkanı Uğur Demirezen de, “Çalışmalarımızla hayvancılık ve süt üretim kapasitemi arttı, adımızı tarımda daha fazla duyurduk” ifadelerini kullandı. Menemen Belediye Serdar Aksoy ise, “İlçe halkına hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, “Ne iyi ki kendi ilçemizde oy birliğiyle kabul edilen bütçemiz Büyükşehir’de de oy birliğiyle kabul edildi. En kısa zamanda meclis üyelerimizi Efes Selçuk’un tarihi ve doğal güzelliklerini paylaşmaya bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar da, “İzmir’in en küçük ilçesiyiz ama ihracatımızla ilk sıralarda yer alıyoruz” dedi.

Diğer Haberler

  1. EİB, kasım ayında da güldürdü
  2. ‘Menderes’i keşfedin’
  3. ‘Gençlerimiz kazanacak’
  4. ‘Direksiyonda çok mutluyuz’
  5. ‘Vatandaşımız beklemeyecek’
  6. Ambalaj atıklar geri dönüşüme
  7. Yurtdışı atağı
  8. ‘Almanya’dan kardeş istiyoruz’
  9. Konak Belediye Başkanı Batur’dan gökdelen açıklaması: Kanun çerçevesinde gerekeni yapacağız
  10. ‘Bayraklımızı dünya tanıyacak’

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.