SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Gazi Hastanesi yurtdışı hizmet ağını genişletiyor

Op. Dr. Sami Cebelli, “Saç ekimi, estetik, plastik cerahi, üroloji, kalp damar tedavisi için gelen hastalarımızın sayısı sürekli artıyor” dedi.

Milliyet Haber

Özel İzmir Gazi Hastanesi kurulduğu günden bu yana yaptığı başarılı operasyonlar ve tedavilerle kanıtladığı başarısını yurtdışına taşıdı. Özellikle saç ekimi, obezite cerrahisi, genel cerrahi ve diğer branşlarda sağlık turizmi kapsamında hasta kabul ediyor. Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Sami Cebelli hastanenin yurt dışı faaliyetleri ve genel cerrahi polikliniğindeki yeni gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

Dr. Cebelli, şunları söyledi: “Saç ekimi, estetik ve plastik cerrahi, üroloji, kalp damar cerrahisi branşlarında son yıllarda yurt dışından hastalar gelerek hastanemizde tedavi olmaya başladılar. Şimdi buna genel cerrahi alanını da ekleyerek obezite ve metabolik cerrahi başta olmak üzere genel cerrahinin tüm alanında hastalarımıza hizmet veriyoruz. Obezite tedavisi, bir ekip işidir. Ameliyat öncesi ve sonrası dönem, hastanın hastane de kalış süresi, ameliyat sonrası beslenme de hasta, cerrah, hemşire, diyetisyen birlikte hareket etmelidir. Ameliyattan sonra hastalarımızın beslenme takiplerini diyetisyenimiz yapmaktadır. Diyet ve spor öneriyoruz.”

Tiroid cerrahisi

Op. Dr. Cebelli, “Tiroid ameliyatlarında bu risk vardır. Bunun önüne geçebilmek için ameliyat sırasında ses tellerini monitörizasyonunu yapıyoruz. Bu monitör sayesinde hastanın ses tellerini kaybetme riskini minimuma indiriyoruz” diye konuştu.

Diğer Haberler

  1. Edremit’e Avrupa Şeref Bayrağı!
  2. Narlıdere’de emin adımlarla hedefe
  3. Kruvaziyerde rota Türkiye
  4. Önce üzüldü sonra sevindi
  5. 'Dünyaya açılacağız'
  6. Çamdibi esnafı dertli
  7. ‘Gelir artışı’ çağrısı
  8. Bornova’da bal hasadı başladı
  9. Çocukların sütü Başkan Doğan’dan
  10. Milliyet yine kazandı

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.