SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Göztepe’de kadro baştan yazılacak

.

Milliyet Haber

Son haftada kümede kalmayı başaran sarı kırmızılılar, yeni sezonda aynı duruma düşmemek için kadroyu sil baştan yenileyecek. Gideceklerin ve kalacakların listesini hazırlayan Göz Göz, transfer mesaisinde hafta başından itibaren gaza basacak

Takımın iskeletini oluşturan isimleri kadroda tutacak sarı kırmızılılar, bayram tatili sonrası yeni haftada iç transferde terleyecek. Göztepe’nin takımın değişilmez isimleri Beto, Gassama, Reis, Titi, Berkan, Alpaslan, Castro, Halil, Serdar ve Deniz Kadah’ı kesin olarak kadroda tutması bekleniyor. Bu isimlerden Berkan hariç tüm futbolcuların sözleşmesi devam ediyor. Bu sezon beklenen performansın gerisinde kalan Borges ve Poko’nun yanı sıra son haftalarda formu yükselmesine rağmen 28 maçta 5 gol atabilen Jerome’un durumları belirsiz. Jerome konusunda hücuma yapılacak takviyeye göre karar verilecek.

Listeler belli oldu

Takımın en skoreri Yasin Öztekin’in adı transferde Beşiktaş’la anılıyor. Yine ağır sakatlıklar yaşayan Kerem Atakan’ın kiralık verilmesi öngörülüyor. İzmir temsilcisinde sakatlıkları nedeniyle 2 sezondur istikrarı yakalayamayan Traore, Hakan, Kadu, ligde hiç oynamayan Grillo, kiralık gelip bekleneni veremeyen Agbenyenu, 2 sezondur patlama yapamayan Gouffran, Ngando ve Ghilas’ın isimleri gönderilecekler arasında geçiyor. Bu isimlerden Kadu, Traore, Agbenyenu ve Gouffran’ın sözleşmeleri bitti. Geçen sezon bonservisle alınıp sözleşmeleri süren yabancıları göndermekte sıkıntı yaşayan sarı kırmızılılar, özellikle kadroda düşünülmeyen lejyonerleri zararsız elden çıkarmak için yine yoğun mesai harcayacak. Takımda şimdiye kadar yalnız Tayfur’la yollar ayrıldı.

Diğer Haberler

  1. ‘Eskiyen Konak’ı yenilemeye geldim’
  2. Minik Asya’nın tek dileği genetik ikiz
  3. Her sporcudan dört fidan
  4. Mayıs 2020’ye hazır
  5. Körfezin iki yakası yeşile bürünecek
  6. İzmirli genç kadın yönetmene yeni ödül
  7. En güzel şarkıların korosu
  8. 'İzmir spor vadisi olacak'
  9. Endüstri 4.0’ın önemi ortada
  10. Meksika’yı Türk doğaltaşı süsleyecek

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.