SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Dijital imzayla 35 milyon TL tasarruf

Turkcell, 2017’de başlattığı ‘güvenli dijital imza’ uygulamasıyla yeni bir döneme geçti. Uygulama yaklaşık 5 bin ağacın kesilmesini ve 150 bin ton su kaybını engelledi. Turkcell ve iş ortakları toplam 35 milyon TL’lik tasarruf elde etti.

EKONOMİ SERVİSİ

Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, uygulamanın başta müşteriler olmak üzere herkese fayda sağladığını belirterek, “Turkcell mağazaları, müşterilerimizin bizimle direkt temas kurdukları noktalar. Şu anda 1.500’e yakın mağazamız ve 4 bine yakın dijital satış noktamız yeni konseptiyle müşterilerimize hizmet vermeye başladı. Tüm perakende süreçlerini dijital hale getiren uçtan uca bir dönüşüm sağladık. Böylece müşterilerimiz istedikleri ürüne daha hızlı erişebiliyor” dedi.

Dönüşüm sağladı

Dijital imza teknolojisiyle mağazadaki alışverişlerde kağıtsız, daha az prosedür gerektiren, hızlı ve güvenli alışveriş imkânı sunulduğunu dile getiren Özdal, “Turkcell öncü konumuyla 25 yıldır insanların gündelik hayatını kolaylaştırmak ve Türkiye’nin dijital dönüşümünde yarattığı katma değerle ülkemizin kalkınması için çalışıyor. Burada müşterilerimizin vaktini ne kadar az alırsak, işlemlerini ne kadar güvenli yaparsak hem onlar hem bizim için daha faydalı olur. Güvenli Dijital İmza sayesinde işlemler güvenli ve hızlı şekilde hallediliyor. Tek imzayla işlemi bitiriyoruz” dedi.

 

Diğer Haberler

  1. Rusya'dan 6 anlaşma daha
  2. IMF büyüme tahminlerini açıkladı
  3. Çalışan annelere destek 2019 başvuru şartları | Ön kayıtlar başladı...
  4. Rekabet Kurulundan Volkswagen kararı
  5. Bu çikolata ve içeceklere dikkat! Kara listedeler...
  6. Son dakika... Bugün başladı! Uçak biletleri...
  7. Taşıt kredi faizleri 1,5 yılın en düşüğünde
  8. Küresel yoksullukta "küçük" ve "yönetilebilir sorular" dönemi
  9. Türk Cumhuriyetleri'ne 5 yılda 24,5 milyar dolarlık ihracat
  10. Bütçe rakamları açıklandı

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.