SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Kafa Radyo Canlı Dinleme Merkezi

Kafa Radyo, pop müzik yayını yapmakta olan bir radyodur. Türkiye’nin en gözde isimleri arasında bulunan Kafa radyo, günümüzün en sevilenleri arasına giriş yapmıştır. Özellikle 24 saat boyunca düşmeyen enerjisi ile yoğun ilgi gören radyo, dinleyicilerin bu nedenle uğrak noktalarından biri haline gelmiştir.

Milliyet Haber

Kafa Radyo’yu bu denli özel yapan konulardan biride zengin içeriğidir. Neredeyse her yaş kitlesine hitap edecek program seçenekleri, gün boyunca daha hoş bir zaman dilimi geçirmeniz için yeterli olacaktır. Pop müziğin dev isimlerinin en iyi şarkılarını aralıksız olarak dinleyebileceğiniz bu seçenek, tempoyu düşürmeden bunlara ulaşmanıza olanak sağlar. Kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile yoluna devam eden Kafa Radyo , her daim iyi müzik dinlemek isteyenlerin durağı olmuş durumdadır. Günün yorgunluğunu en iyi şekilde atmak ve güne biraz daha fazla enerji katmak isteyenler bu nedenle tercihini kafa radyo’dan yana kullanabilirler. Her dönemin en beğenilen şarkıları 24 saat aralıksız olmak üzere, yeni favoriniz olan 89.6 frekansında olacaktır.

Kafa Radyo Programcıları

Kafa radyo dinlemek için çok fazla nedeniniz vardır. Özellikle ülkenin en iyi radyo programcılarını bu isim sayesinde birarada bulabilirsiniz. Birbirinden tanınmış isimleri bünyesinde bulunduran Kafa Radyo, bu şekilde gününüzün usta radyocular sayesinde biraz daha keyifli bir şekilde geçmesine olanak sağlamaktadır. Nihat Sırdar, Can Yılmaz, Zeki Kayhan, İlber Ortaylı gibi usta isimler bu istasyonda karşınıza çıkacak isimler arasında yer alır.

Matrax Dinle

Radyoların en köklü programlarından biride Matrax’tır. Zeki Kayahan Coşkun sunumu ile radyolara gelen program, uzun zamandan beri en eskimeyen radyo programları arasında kendisine yer buluyor. Radyoların en sevilen programlarından biri olan Matrax’da kafa radyo’da sizleri bekleyen diğer bir seçenektir. Her geçen gün zengin içeriğini geliştirmeye devam eden bu adres, bünyesine daha fazla isim katmaya devam ediyor. Bu yönüyle birlikte yükselişe geçen radyo kanalları arasında kendisine yer bulmuş durumdadır.

Kafa Radyo Dinle

Kafa Radyo dinlemek isteyenler için İstanbul ve çevresinde 89.6 frekansı takip edilmelidir. Diğer illerdeki Kafa radyo frekans bilgileri ise şu şekilde sıralanır:

Ankara 100.7

Denizli 100.5

Mersin 91.4

Kocaeli 92.6

Eskişehir 98.0

Antalya 101.5

İzmir 102.0

Bursa 106.5

Adana 98.0

Konya 100.9

Ayrıca internetten kafa radyo dinle seçeneği de mümkün kılınmıştır. Bu sayede 24 saat aralıksız olmak üzere, internete bağlı bir cihaz üzerinden kafa radyoyu takip etmeye devam edebilirsiniz. Bu şekilde tek tıkla internet üzerinden ülkenin gözde seçeneklerinden biri olan Kafa Radyo’yu gün içinde takip etmeniz daha kolay bir hale gelecektir. Radyoyu sık kullanılanlar bölümüne ekleyerek her daim ulaşılabilir bir hale getirilebilir ve bu şekilde günün her dakikası rahatlıkla kafa Radyo istasyonuna geçiş yapabilirsiniz.

Pop dünyasının en iyi örneklerini görebileceğiniz Kafa RADYO, aynı zamanda slow müzik dinlemek isteyenler içinde doğru bir seçenek halindedir. Özellikle daha zengin sayıda müzik türünü aynı frekansta bulmak isteyenler için ulaşılması gereken bir seçenek olmuş durumdadır. Aynı frekansta enerjik şarkılarla günün daha iyi bir hale gelmesine neden olurken, slow şarkı seçimleri ile birlikte de birbirinden gözde slow şarkıları takip etmeye başlayabilirsiniz. Bu şekilde geçmişten günümüze en iyi slow müzikleri, dinlemeye başlayabilir ve çok sayıda şarkıyı bu adres üzerinde keşfe çıkabilirsiniz. Özellikle alışagelmiş playlistlerden sıkıldınız ve daha fazla yeni müziği birarada görmek isterseniz, bu frekansı çevirerek oldukça iyi bir zaman dilimine adım atabilirsiniz.

Bu sayfada ''reklam uygulaması'' yapılmıştır.

Diğer Haberler

  1. Alman ekonomisi resesyonda değil
  2. Borsa günün ilk yarısında yükseldi
  3. Mehmetçik'e bin 200 milli keskin nişancı tüfeği
  4. AB, ABD'li şirketlere karşı yeni tarifeler getirmeye hazırlanıyor
  5. Okul servis ücretinde yüksek fiyat kurnazlığına dikkat
  6. Karadenizli fındık üreticileri "kurutma" mesaisinde
  7. Kiraz ihracatında rekor sevinci
  8. İkinci el araçta 1,5 milyon kişi kilometre sorguladı
  9. Yerli otomobile büyük ilgi!
  10. Kurulan şirket sayısı arttı

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.