SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

2018 PMYO sınav giriş yerleri ve tarihleri açıklandı! PMYO sınav giriş belgesi

2018 PMYO sınav giriş yerleri ve tarihleri Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklandı. Sınava girecek olan adaylar sınav giriş belgelerini http://girisbelge.pa.edu.tr/ adresi üzerinden sorgulayabilecek. Peki PMYO sınav tarihi ne zaman?

Milliyet Haber

PMYO sınav giriş belgeleri http://girisbelge.pa.edu.tr adresi üzerinden adayların erişimine sunuldu. Polis Akademisi Başkanlığı resmi sitesi üzerinden yapılan açıklamada 2018 Yılı PMYO Giriş Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, aday değerlendirme ve seçme sınavına katılacakları başvuru ve sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir denildi.

PMYO SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI!

2018 Yılı PMYO Giriş Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, aday değerlendirme ve seçme sınavına katılacakları başvuru ve sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sınav sonuçları sınav işlemleri sona erdikten sonra Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

Diğer Haberler

  1. Bursa'da peş peşe 3 deprem!
  2. Tam bir katliam! Dev projeye tepki
  3. 2 ay sonra acı haber geldi!
  4. Son dakika... Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel'in öldürülmesi davasında karar çıktı
  5. Kavga eden esnaflar sivil polisi yaraladı!
  6. Yabancıların evlerini hedef alan hırsız yakalandı!
  7. Mersin'de hareketli dakikalar! Herkes seferber oldu
  8. Yaşayan tarih Ayşe nine
  9. AÖL yeni kayıt - kayıt yenileme - ders seçme - sınav merkezi işlemleri nasıl yapılır?
  10. Mardin'de terör operasyonu: 8 gözaltı

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.