SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Denizdeki suntalar drone ile görüntülendi

Bursa'nın Gemlik İlçesi'ndeki Rodaport Limanı'nda 9 Temmuz’da 'MSS Pelet' isimli Moldova bayraklı gemiden dökülen suntaların sahile vurma görüntüleri bir vatandaş tarafından havadan 'Drone' ile görüntülendi. Görüntülerde, yüzmek için Gemlik sahiline gelen tatilcilerin, kıyıya vuran suntaları denizden çıkarması da yer aldı.

BURSA, (DHA)

Gemlik İlçesi Rodaport Limanı'nda 9 Temmuz günü Moldova bayraklı NS Sprit Gemisi'nden, hatalı yükleme nedeniyle suntalar balyalar halinde denize döküldü. Yaklaşık 2 kilometrelik sahil suntalarla kaplandı. Üç gün süren çalışmaların ardından sahildeki suntalar temizlenirken, Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri suntanın denize döküldüğü gemiye 28 bin lira, Gemlik Liman Başkanlığı ise 36 bin 500 lira idari para cezası kesti.

Denize girmek isteyen tatilcilerin, sahili kaplayan suntaları kıyıya çıkarmak için yoğun çaba göstermeleri bir vatandaş tarafından havadan 'Drone' ile görüntülendi. Görüntülerde 2 kilometrelik sahil şeridine sürüklenen suntalar ve vatandaşların bunları denizden çıkarması yer aldı.

Diğer Haberler

  1. Para için galeri işletmecisini vurdular!
  2. Terörün beli kırıldı! Kato Dağı etekleri cıvıl cıvıl
  3. Mahalleye giriş ve çıkışlar kapatıldı! Kanlı kavga
  4. İzmir'de vahşet! Yerde yüzüstü yatan Zümrüt'e 4 kurşun
  5. Ali Kundilli 2 filminin konusu nedir?
  6. Birer gün ara ile bulundular!
  7. Bursa'da büyük panik!
  8. Kına gecesi yolunda facia!
  9. Son dakika: Uyarı geldi! Akşam 20.00'ye kadar devam edecek...
  10. 8 gündür aranıyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.