SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Hastane çalışanlarından 'pes' dedirten eğlence!

Manisa'nın Alaşehir Devlet Hastanesi acil servisinde hastane çalışanlarının uygunsuz eğlence görüntülerinin sosyal medyada yayılması üzerine Manisa İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı.

İHA

Alaşehir Devlet Hastanesi Acil Servis bölümünde çalışan bazı görevlilerin uygunsuz bir şekilde sergilediği eğlence görüntüleri sosyal medyada hızla yayıldı. Hastanenin yoğun servisinde çekildiği öğrenilen görüntüler bazı hastane çalışanlarının birbirlerinin üzerine köpük sıkarak eğlendiği görülüyor.

Görüntülerin sosyal medyada hızla yayılması üzerine Manisa İl Sağlık Müdürlüğü soruşturma başlattı. Manisa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada hastane görevlilerinin soruşturma kapsamında farklı bölgelere görevlendirildiği belirtilirken şu ifadelere yer verildi:

"Müdürlüğümüze bağlı Alaşehir Devlet Hastanesi ile ilgili olarak bazı basın yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında yer alan haber ve iddialar ile ilgili olarak açıklama yapmaya ihtiyaç duyulmuştur. Müdürlüğümüzce ilgili 'Varan-1', 'Varan-2', 'Varan-3' adlı videolar hakkında 6 Kasım 2019 tarihi itibariyle haberdar olunmuş olup aynı gün içerisinde haklarında idari işlemler başlatılarak soruşturma açılmıştır. İlgili kişiler il içerisinde geçici olarak diğer sağlık kurumlarımıza görevlendirilmişlerdir. Basınımıza ve kamuoyuna saygı ile duyurulur,"

Diğer Haberler

  1. Otomobiliyle köprüden uçtu, muhtar kurtarılamadı
  2. Şiddetli yağış, okulun duvarını yıktı
  3. Cuma nasıl kılınır? Cuma namazı kaç rekattır? İşte Cuma namazı duaları
  4. Abdest nasıl alınır? İşte doğru abdest alımı ve abdestin farzları
  5. Anlamlı, resimli kısa Cuma mesajları - 2019 en güzel Cuma mesajları!
  6. MasterChef eleme adayları kim oldu? 5 Aralık son bölümde eleme...
  7. Arabaları için böyle önlem aldılar
  8. İyi ki doğdun Ceren
  9. İkaz ettiği avcılar tarafından vuruldu
  10. Bir Zamanlar Çukurova 47. son bölümde Züleyha ve Yılmaz aynı otomobilde! 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.