SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Her şey tekrar gitmek istemeyince ortaya çıktı! Tek kelimeyle iğrenç

Antalya'nın Manavgat ilçesinde kız çocuğu M.İ.'ye (13) bebek arabasındaki 1,5 yaşındaki kardeşinin yanında cinsel istismarda bulunan market işletmecisi H.K. tutuklandı. Market sahibinin küçük kıza yaptığı istismar ise marketin güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

DHA

Manavgat'ın Sarılar Mahallesi'nde oturan C.K., geçen çarşamba günü saat 18.00 sıralarında kızı M.İ.'yi yanında 1.5 yaşındaki kardeşiyle alışveriş yapmak için markete gönderdi. Alışveriş yapmadan marketten gelen M.İ., annesine bir daha o markete gitmek istemediğini belirtti. Annesinin nedenini sorması üzerine M.İ., market sahibi H.K.'nin kendisini öptüğünü daha önce de kendisini birkaç defa taciz ettiğini söyledi. Bunun üzerine markete giden C.K.'nin iddiaları sorması üzerine H.K. kendisinin yanlış anlaşıldığını belirterek özür diledi. Bunun üzerine C.K., jandarmayı arayarak şikayetçi oldu.

KÜÇÜK ÇOCUK M.İ., HER ŞEYİ ANLATTI

Şikayet üzerine markete gelen jandarma ekipleri, güvenlik kamerası kayıtları izledikten sonra iş yeri sahibi H.K.'yı gözaltına aldı. Anne M.İ. jandarmada verdiği ifadede marketten sürekli alışveriş yaptıklarını söyleyerek, sahibinden şikayetçi olduğunu belirtti. Kız çocuğu M.İ. jandarma görevlileri eşliğinde gittiği Antalya Çocuk İzlem Merkezi'nde hem o günkü hem de daha önce yaşadıklarını detaylı şekilde anlattı. 

'ÇOCUĞUN CİNSEL İSTİSMARI' SUÇUNDAN TUTUKLANDI

Jandarmada işlemleri tamamlanan H.K., Cumhuriyet savcılığındaki sorgusunun ardından 'çocuğun cinsel istismarı' suçundan sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.  H.K., savcılık sorgusunda kendisinin çok pişman olduğunu, cinsel istismar gibi bir davranış yapmak istemediğini söyledi.

 

 

Diğer Haberler

  1. Traktörün çarptığı öğrenci yaralandı
  2. Esrar stepnenin içerisinden çıktı
  3. Kayseri’de iğrenç olay! 13 yaşındaki kıza cinsel istismar
  4. Birçok suçtan aranan 5 şüpheli tutuklandı
  5. Yolcu treni, bakım atölyesindeki odaya çarptı
  6. Sahte para operasyonu: 2 gözaltı
  7. 91 yaşındaki dilencinin üzerinden, 2 bin 500 lira para çıktı
  8. 7 kişi lise son sınıf öğrencisi kıza kabusu yaşattı! Flaş gelişme...
  9. 3 metreden düşen kadın ağır yaralandı!
  10. İki araç birbirine girdi!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.