SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

İrem'in sır 3 günü!

Adana'da anneannesinin evine ailesiyle misafirliğe giden İrem A.(15), bir süre sonra aynı mahallede oturan G.A. isimli kız arkadaşının evine gideceğini söyleyerek ortadan kayboldu. 3 gün boyunca ailesinin haber alamadığı genç kız, dün akşam saatlerinde evine döndü.

DHA

8 Eylül'de Merkez Seyhan ilçesine bağlı Sarıyakup Mahallesi'ndeki anneannesinin evine annesi, babası ve kardeşiyle birlikte giden İrem A., bir süre sonra aynı mahallede oturan G.A. isimli kız arkadaşının evine gitmek istedi. Annesinin isteğini reddettiği İrem, ailesini ikna edip 9 yaşındaki kardeşini de yanına alıp arkadaşıyla buluştu.

İddiaya göre bir süre sonra kardeşini eve getiren genç kız, annesine cep telefonunu bırakarak tekrar arkadaşının yanına gitti. Bir süre sonra kızının eve dönmemesinden şüphelenen anne Havva A.(41), arkadaşının evine giderek kızını aramaya başladı. G.A.'nın annesi, İrem'den haberinin olmadığını söyledi.

Polise kayıp ihbarında bulunan Havva A. ve yakınları çevrede genç kızı aramaya başladı. 3 gün boyunca aranan genç kız, dün akşam saatlerinde evine döndü. Genç kız, bir arkadaşının yanında kaldığını öne sürdü.

Diğer Haberler

  1. Hasta taşıyan ambulans takla attı! Yaralılar var
  2. Kocasının sözüne güvenmenin bedelini canıyla ödedi!
  3. Şırnak'a hava harekatı! 1 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi
  4. Son dakika: Türkiye sallanıyor! Bir deprem haberi de Tunceli'den!
  5. Son dakika: Ağrı'da feci kaza! Çok sayıda ölü ve yaralı var
  6. O görüntüler ortaya çıktı!
  7. TV ekibi mağarada mahsur kalmıştı! O görüntüler ortaya çıktı
  8. Evde yalnız olduğu sırada babasının tabancasıyla intihar etti
  9. Şırnak'tan acı haber
  10. YÖK'ten DGS için şartlı kayıt müjdesi

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.