SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Kadın polisi ısırdı! Bunu hiç kimse beklemiyordu...

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde DEDAŞ ekiplerinin çalışmasını engelleyen mahallenin kadınları, olay yerine gelen bir kadın polisin kolunu ısırdı. Ekiplerin çalışmasını engellemeye çalışan iki kadın gözaltına alınarak, polis merkezine götürüldü.

İHA

Olay, dün öğle saatlerinde Koçhisar Mahallesi 328. sokakta meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, DEDAŞ ekipleri sokağın elektrik şebekesini yer altına almak için çalışma başlattı. Mahalleli, ekiplerin çalışmasını engelleyince olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Mahallede yaşayan bir kadın DEDAŞ'ın kazdığı kanala uzanarak ekiplere zorluk çıkardı.

Bunun üzerine olay yerine kadın polisler de çağrıldı. Kadınlardan biri, olay yerine çağrılan ve görevini yapmaya çalışan kadın polis memurunun kolunu ısırdı. Olaya karıştıkları ileri sürülen şüpheli C.H. ve H.K. yakalanarak polis merkezine götürüldü. Görevini yapmaya çalışan polise zorluk çıkarma, görevini yaptırmama ve kasten yaralamadan gözaltına alınan iki şüphelinin bugün adliyeye çıkarılacağı belirtildi. Söz konusu şahıs hakkında kaçak elektrik kullanmaktan işlem başlatılacağı da öğrenildi. Öte yandan, kadınlar tarafından kolu ısırılan kadın polisin durumunun iyi olduğu kaydedildi.

Diğer Haberler

  1. TEKNOFEST İstanbul 5. gününde ziyaretçilerini bekliyor
  2. TEKNOFEST nerede? TEKNOFEST etkinlik takvimi 2019
  3. Son dakika... Ülke genelinde büyük operasyon! 2 bin 806 şüpheli yakalandı
  4. Doğum izni kaç ay? Babalara doğum izni kaç gün?
  5. Otomobil ata çarptı: 1 ölü, 2 yaralı
  6. Son dakika... TSK ve MİT'ten Gara'da terör örgütüne darbe!
  7. Yemekteyiz birincisi kim oldu? Yemekteyiz 20 Eylül 2019 birinci olan...
  8. Mide bulandıran cevap: 'Oraya 100 liraya başka bir kadınla ilişki için gittim'
  9. Neslican Tay kimdir? Neslican Tay kaç yaşındaydı?
  10. Annelere tehdide sosyal medyada sıkı takip!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.