SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

2019


2019 ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 2019 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

2019 ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 2019 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 22.873 2019 haberi bulunmuştur.

Süper Lig ne zaman başlayacak? 2019-2020 Cemil Usta sezonu

Süper Lig ne zaman başlayacak sorusu taraftarlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Transfer sezonun devam ettiği şu günlerde tüm takımlar transfer harekatını sürdürüyor. Fenerbahçe, Galatasaray'ın yanı sıra Trabzonspor'da transferin hızlı takımları arasında yer alıyor. Süper Lig'in başlamasın kısa bir süre kala transferde en sessiz takımlar arasında yer alan Beşiktaş'ta Tyler Boyd transfer edilirken Adem Ljajic'in bonservisi kulübü Torino'dan alındı. Peki Süper Lig ne zaman başlayacak?

Süper Lig

YKS tercihleri ne zaman başlayacak? Üniversite taban puanları ve kontenjanları

YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih kılavuzu da adayların erişimine sunuldu. Binlerce üniversite öğrencisini yakından ilgilendiren YKS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından gözler tercih işlemlerine çevrilmişti. ÖSYM, YKS tercih kılavuzunu adayların erişimine sundu. Yayınlanan tercih kılavuzunda Önlisans için yer alan bölümler Tablo 3'de Lisans için üniversitelerin ayırdığı bölümler Tablo 4'de adayların bilgisine sunuldu. Peki YKS tercih işlemleri ne zaman başlayacak?

Gündem

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.